REKLAMA

Kulturalne inicjatywy w Stąporkowie – zapowiedzi

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie zachęca do wzięcia udziału w dwóch kulturalnych przedsięwzięciach: Warsztatach Literackich oraz Wystawie o Kobiecie. 

REKLAMA

Do 28 lutego można zgłaszać się do Biblioteki Publicznej w Stąporkowie, aby wziąć udział w bezpłatnych Warsztatach Literackich. Zajęcia odbędą się z zakresu poezji i prozy oraz innych form i będą prowadzone w trzech grupach wiekowych: grupa dziecięca (szkoły podstawowe), grupa młodzieżowa (gimnazjum i średnia) oraz grupa dorosłych i seniorów. W świat literatury zabierze uczestników poeta Stanisław Salata.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić się osobiście w bibliotece lub drogą mailową: [email protected] Spotkanie organizacyjne dla wszystkich grup wiekowych odbędzie się 2 marca o godz. 16:00 w bibliotece.

REKLAMA

Również do 28 lutego MGOKiS przyjmuje od 3 do 5 prac na wystawę zbiorową, której wernisaż jest zaplanowany na 9 marca. Głównym tematem każdego dzieła musi być kobieta. Organizatorzy zapraszają zarówno fotografów, jak i malarzy, rzeźbiarzy czy rękodzielników.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *