REKLAMA

Lato w rytmie Disco! Mamy dla Was bilety na zespół Weekend! [wideo]

Już 19-go czerwca w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego zagra gwiazda disco-polo Weekend! Bilety do nabycia w Impresariacie Artystycznym, który znajduje się przy ulicy Łaziennej w Końskich lub w internecie. 

REKLAMA

Przebój „Ona tańczy dla mnie” grupy Weekend tylko na YouTube obejrzało blisko 100 milionów osób. Teraz konecczanie będą mogli na żywo usłyszeć ten hit i wiele innych. – „Tego jeszcze w Końskich nie było. Nazwaliśmy to Lato w rytmie disco. Czeka nas koncert zespołu disco-polo z najwyższej półki. Będzie to zespół Weekend oraz inni. Serdecznie zapraszamy w niedziele 19-go czerwca od 17.00 w hali sportowej w Końskich.” – mówi nam Grażyna Świętochowska z Impresariatu Artystycznego w Końskich.

Występ zespołu Weekend poprzedzi support, który póki co pozostaje niespodzianką.

REKLAMA

Bilety do nabycia w Impresariacie Artystycznym lub w Informacji Turystycznej (ta znajduje się w Parku Miejskim) lub w Księgarnia znajdującej się przy ul. Hubala w Końskich. Wejściówki zakupić można także na www.bilet.sklep.pl

A u nas wejściówki można wygrać. Mamy bilet dla tych którzy najszybciej podeślą nam na adres [email protected] poprawną odpowiedź na pytanie. UWAGA: W mailu należy podać swoje dane – imię oraz nazwisko – wiadomości bez danych nie będą brane pod uwagę. Oto pytanie:

Jak funkcję w impresariacie artystycznym pełni Grażyna Świętochowska? 

Odpowiedź znajdą Państwo w materiale wideo.

Kolejny konkurs z biletami jako nagrody znajdziecie na naszym Facebooku – kliknij TUTAJ.
.

weekend plakat

Weekend w Końskich

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *