REKLAMA

Liderzy IV Ligi spotkali się na wspólnej Wigilii [wideo, zdjęcia]

W poniedziałek w restauracji Starbex odbyło się spotkanie świąteczno-noworoczne piłkarzy, sponsorów i działaczy MKS „NEPTUN” Końskie.

REKLAMA

Na wstępie wszystkich licznie zgromadzonych gości przywitał prezes „NEPTUNA” Grzegorz Telka. –„To jest taka nasza tradycja coroczna, że spotykamy się tutaj w gronie naszych przyjaciół, naszej społeczności sportowej. Chciałem wszystkim Państwu złożyć serdeczne życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości w życiu osobistym, zawodowym. Spełnienia marzeń, wszystkiego najlepszego z okazji świąt i Nowego Roku.”  – mówił prezes Telka.

Następnie uruchomiono prezentację multimedialną podsumowującą osiągnięcia żółto-niebieskich w rundzie jesiennej i całym roku 2017. A były one naprawdę duże, bo przecież nasi Juniorzy Starsi grali w Centralnej Lidze, a obecnie już kolejny rocznik jest liderem ligi wojewódzkiej. Z kolei seniorzy zakończyli jesień jako liderzy IV Ligi.

REKLAMA

Podczas świątecznego spotkania wszystkich sponsorów uhonorowano specjalnymi statuetkami. Modlitwę odprawił wierny fan „NEPTUNA” ks. Krzysztof Sieczka, a w imieniu władz miasta życzenia złożył zastępca burmistrza Końskich Krzysztof Jasiński. –„Chciałbym swoje słowa skierować do zarządu klubu, bo to on tworząc wszystkie działania o charakterze organizacyjnym i tworząc podwaliny pod działania o charakterze szkoleniowym musi wykonać szereg obowiązków. Chciałbym podziękować na ręce prezesa, na ręce wszystkich członków zarządu za to co zrobili na rzecz klubu sportowego. Chcę podziękować wszystkim sportowcom, wszystkim piłkarzom, zaczynając od grup dzieci i młodzieży. Zgodnie z tym co ustaliliśmy jakiś czas temu dla nas bardzo ważnym elementem funkcjonowania klubu jest praca z dziećmi i z młodzieżą. Podziękowania nie tylko dla zawodników, ale i dla sztabu szkoleniowego. To jest przyszłość klubu, to Ci zawodnicy, którzy najpewniej będą zasilali skład pierwszego zespołu. To jest praca, którą zawsze będziemy mocno wspierali i na pewno środków nie będzie na to brakowało.  Oczkiem w głowie każdego klubu jest zawsze pierwsza drużyna. Ten rok był bardzo trudny, ale myślę że wszyscy doświadczyliśmy niezwykle satysfakcjonujących przeżyć, które są wynikiem pierwszego zespołu. Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy Wam tych osiągnięć. Jesteśmy liderem, a co będzie w najbliższej przyszłości to na początku roku się okaże. Wtedy usiądziemy i będziemy się zastanawiali nad przyszłością pierwszego zespołu. Dzisiaj bardzo serdecznie Wam za te emocje i wzruszenia dziękujemy.  Moi drodzy za moment są święta Bożego Narodzenia. To czas odpoczynku dla nas Wszystkich, czas dla rodzin. Chciałbym dziękując Wam za to co zrobiliście życzyć wypoczynku, który sprawi, że z nowymi siłami będziecie mogli przystąpić do tego co będzie się działo w nowym roku. Chcę Wam życzyć zdrowych, pogodnych, rodzinnych świąt. W Nowym Roku życzę Wam by mijały Was kontuzje i byście mogli się przygotować do kolejnej rundy w taki sposób, który będzie gwarantował uzyskanie określonego poziomu sportowego. Życzę Wam byście byli usatysfakcjonowani ze swoich osiągnięć indywidualnych i zespołowych. Zdrowych, pogodnych świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku” – powiedział do zgromadzonych Krzysztof Jasiński, zastępca burmistrza Końskich.

Na Wigilii Neptuna obecny był też drugi wiceburmistrz – Marcin Zieliński. Nim wszyscy zasiedli do suto zastawionych stołów ksiądz Krzysztof Sieczka rozdał zgromadzonym opłatek i wszyscy wzajemnie składali sobie tradycyjne życzenia.

Zdjęcia:

REKLAMA