REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Gminy Fałków

Znamy już wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Fałków. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komitetów.

REKLAMA

 

REKLAMA

Okręg 1 (Sołectwa: Gustawów, Smyków, Stanisławów)

SOBCZYK Henryk Roman – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
AUGUŚCIK Alina Teresa – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018
JARANOWSKA Anna Renata – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
CHUDY Antoni – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg 2 (Sołectwo Wąsosz)

PYTLOS Arleta Justyna – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
BOMBA Robert Rafał – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BERNACKI Mariusz Robert – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 3 (Część sołectwa Czermno: ulice: Kościelna, Pikulska, Spółdzielcza)

DZIUBA Jan – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
SMOLĄG Marek Sławomir – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 4 (część sołectwa Czermno: ulice: Cmentarna, Osnowa)

ŚLIWIŃSKA Elżbieta – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
BERNACKI Stanisław – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018
PAWLIK Grażyna – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg 5 (Sołectwo Czermno-Kolonia)

PAŁKA Tomasz Jan – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
DOMAŃSKA Maria Aleksandra – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 6 (Sołectwo Olszamowice)

DRÓŻDŻ Agnieszka Marianna – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
JARANOWSKI Tomasz Zygmunt – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
BARTOS Bogusław Andrzej – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 7  (Sołectwa: Budy, Studzieniec, Sułków)

JABOROWSKA Wioleta – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
BARAN Grzegorz Sylwester – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018
ZAWODZIŃSKA Wioletta – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków

Okręg 8 ( część sołectwa Fałków: ulice: Akacjowa, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Podchojna, Sadowa, Spacerowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Zamkowa)

BERNACKA-PLUTA Marlena Justyna – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
BADELSKI Jan Szczepan – Komitet Wyborczy Wyborców Dla Rozwoju Gminy Fałków
PYTLOS Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
HARBAT Renata – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
ZGANIACZ Grzegorz Adam – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 9 (część sołectwa Fałków: ulice: Glinianki, Ogrodowa, Przyborowie, Studzieniecka, Wolska)

SZYMCZYK Elżbieta – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
GONERKA Piotr Krzysztof – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 10 (część sołectwa Fałków: ulice: Piaski, Plac Kościelny, Pląskowicka, Przedborska)

OSTROWSKI Dominik Bartłomiej – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
DONIECKI Robert Andrzej – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018
DOMAGAŁA Teodor Marian – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina

Okręg 11 (Sołectwa: Pląskowice, Skórnice)

BOBRAS Jarosław Tadeusz – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
RUTOWICZ Jan Eugeniusz – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 12 (Sołectwa: Wola Szkucka, Zbójno)

PLUTA Wioletta – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
PLUTA Anna – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg 13 (Sołectwo: Starzechowice)

ZENKA – ZGANIACZ Agnieszka – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
WOŁCZYK Zofia -Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
LUZEŃCZYK Stanisław Dominik – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
ŚLĄZAK Ilona Marzena – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 14 (Sołectwa: Papiernia, Sulborowice)

BANASZCZYK Klaudia Faustyna – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
KACZMAREK Jarosław Andrzej – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

Okręg 15 (Sołectwo: Turowice)

STEFAŃSKA Monika – Komitet Wyborczy Wyborców Agnieszki Lipskiej Aktywna Gmina
RESIAK Dominika Weronika – Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina Fałków
SZULC Kazimierz – Komitet Wyborczy Wyborców Samorząd Gminy Fałków – 2018

 

REKLAMA
REKLAMA