REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Gminy Ruda Maleniecka

Znamy wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Ruda Maleniecka. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komitetów.

REKLAMA

Kandydaci do Rady Gminy Ruda Maleniecka:
Okręg 1 (Koliszowy)

PĘKALA Leszek Stefan – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

REKLAMA

Okręg 2 (Dęba)
TARASIŃSKI Piotr – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg 3 (Dęba-Kolonia, Strzęboszów)
BRYK Katarzyna Maria – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
MILCARZ Bogusław Stanisław – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 4 (część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 1 do Nr 73A)
MAKÓWKA Jadwiga – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
BIAŁY Szymon Albin – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BODASIŃSKA Katarzyna Edyta – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 5 (część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 74 do Nr 109)
PACHUC Gerard – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
PLUTA Agnieszka – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
ANIOŁ Grażyna Barbara – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 6  (część miejscowości: Ruda Maleniecka od Nr 110 do końca oraz Cieklińsko)
PĘKALA Andrzej – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
MALIGŁÓWKA Renata Barbara – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 7 (Wyszyna Rudzka, Wyszyna Machorowska, Maleniec)
PACZYŃSKI Grzegorz Jan – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BAJER Ryszard Andrzej – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 8 (Wyszyna Fałkowska)
JERCZYŃSKI Aleksander Stefan – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
FLEJTERSKA Wioletta – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Okręg 9 (Kołoniec, Machory, Tama)
DUDEK Marcin – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
HARBAT Agnieszka – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
STRYCHALSKA Lucyna – Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Ziemi Koneckiej K. Obratański

Okręg 10 (część miejscowości: Młotkowice od Nr 1 do Nr 73)
PAŁGAN Piotr Wawrzyniec – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BALIŃSKI Artur Sebastian – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 11 (część miejscowości: Młotkowice od Nr 74 do końca)
NOWAK Alojzy Józef – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
PILARSKA Zofia – Komitet Wyborczy Wyborców Samorządni Ziemi Koneckiej K. Obratański

Okręg 12 (część miejscowości: Lipa od Nr 1 do Nr 64)
KULETA Michał Karol – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
ROWIŃSKI Tomasz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BIAŁKOWSKI Andrzej – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 13 (część miejscowości: Lipa od Nr 64A do końca)
WILCZYŃSKI Kamil – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
WOJNOWSKI Michał – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 14 (Cis, Hucisko)
PRYSAK Stefan – Komitet Wyborczy Wyborców Dobry Samorząd
BARCICKA-KACZOR Karolina Małgorzata – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROLINY BARCICKIEJ-KACZOR BEZPARTYJNA INICJATYWA MIESZKAŃCÓW CISU
RZADKOWSKI Grzegorz Janusz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BOGUSZ Jacek – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 15 (Szkucin)
WYDRA Małgorzata – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
NOWAK Tadeusz Andrzej – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *