REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Gminy Słupia Konecka

Znamy wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Słupia Konecka. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komitetów.

REKLAMA

 Kandydaci do Rady Gminy Słupia Konecka: 
Okręg 1 (Sołectwo: Pilczyca)

PUCHALSKA Teresa Maria – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana
SZCZERBIŃSKI Wiesław – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

REKLAMA

Okręg 2 (część Sołectwa: Ruda Pilczycka od nr 1 do nr 42)

OCIEPKA Wiesław Jan – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
WÓJCIK Władysław – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 3 (część Sołectwa: Ruda Pilczycka od nr 43 do końca)

PIEC Mariusz – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
GUNERKA Stanisław – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 4 (Sołectwa: Zaostrów, Piaski)

MŁYNARCZYK Lucjan Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
KACZMAREK Jarosław – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 5 (Sołectwa: Skąpe, Rytlów)

SZYMAŃSKI Wiesław Antoni – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
TKACZ Zbigniew Wiesław – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 6 (Sołectwa: Radwanów Kolonia, Biały Ług-Słomiana)

KABAŁA Paweł Wiktor – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
BARNIK Sławomir – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 7 (Sołectwa: Radwanów, Olszówka)

PIEC Leszek Krzysztof – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
WILK Mirosław – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 8 (Sołectwo: Słupia)

KOŁODZIEJCZYK Emilia – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
CZEKAJ Edward – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 9 (Sołectwa: Czerwona Wola, Hucisko)

BRODZIK Łukasz Grzegorz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMISARCZYK Stanisław Henryk – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 10 (Sołectwa: Pijanów, Czerwona Wola Kolonia)

PYSZCZAK Ryszard – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
ZIĘCIK Piotr Łukasz – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 11 (część Sołectwa Mnin, ulice: Długi Kąt, Kościelna, przysiółki: Błagodać)

TKACZ Zbigniew – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
MŁYNARSKA Zofia Lucyna – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 12  (część Sołectwa Mnin, ulice: Przedborska, Ogrodowa, przysiółki: Szwedy Przymusów Mokre)

PAWLAK Krzysztof – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
SKROBISZ Józef – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 13 (Sołectwo: Budzisław)

NAJMAN Jerzy – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
DOMARADZKI Jarosław – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 14 (część Sołectwa Wólka: Wólka od nr 1 do nr 42 przysiółek: Mogielnica)

GWÓŹDŹ Mirosław – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
SOSNOWSKI Damian Zbigniew – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

Okręg 15 (część Sołectwa Wólka: Wólka od nr 43 do końca przysiółek: Konradów)

ORZEŁ Waldemar – Komitet Wyborczy Wyborców Mariana Króla
KOŁODZIEJCZYK Mariusz Paweł – Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wielgopolana

REKLAMA
REKLAMA