REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Miasta i Gminy Stąporków

Znamy już wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Stąporków. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komietów.

REKLAMA

OKRĘG NR 1 Miasto Stąporków, ulice: Cicha, Miła, Nieborowska, Niekłańska, Odlewnicza, Partyzantów, Piaskowa, Plac Wolności, Rzeczna Marszałka Józefa Piłsudskiego (numery: od 2 do 100).

REKLAMA

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
CIAŚ Teresa Maria

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
KIJ Łukasz Tomasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILA ZIELIŃSKIEGO
ZIELIŃSKI Kamil Robert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
LEWANDOWSKA Edyta Justyna

KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”
HAMERA Rafał

OKRĘG NR 2 Miasto Stąporków, ulice-Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego (numery: 3, 4, 5, 7, 9, 11), Marii Konopnickiej, Stefana Żeromskiego (numery: 2, 4, 5, 6).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
MISIOWIEC-NOWAK Ewelina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ŚWIERCZYŃSKI Łukasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
MIĘKUS Tomasz Karol

OKRĘG NR 3 Miasto Stąporków, ulice – Cypriana Kamila Norwida, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Staszica, Juliusza Słowackiego (numer 6), Władysława Reymonta, Stefana Żeromskiego (numery: 1, 3, 3A).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
SIPIKA Katarzyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WIŚNIEWSKI Zbigniew

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
MILNER Katarzyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
POLAK Zbigniew Mieczysław

KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”
HAMERA Iwona Agnieszka

OKRĘG NR 4 Miasto Stąporków, ulice – 1000lecia, 1 Maja, Górnicza, Jana Pawła II, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Zygmunta Krasińskiego.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
MOCZARSKA Aneta Sylwia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
MAZUR Edward

OKRĘG NR 5  Miasto Stąporków, ulice: Bolesława Prusa, Górna, Gutów, Konecka, Lipowa, Polna, Spacerowa, Tadeusza Kościuszki, Wspólna, Krótka, Marszałka Józefa Piłsudskiego (numery: od 101 do końca).

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
PIOTROWSKA Urszula Magdalena

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KURCBART Tomasz Robert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
STĘPIEŃ Sylwia Katarzyna

OKRĘG NR 6 Sołectwa: Lelitków, Niekłań Wielki.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
KOŁODZIEJ Jacek Tomasz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
RUSIN Mirosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
RURARZ Kuba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
TELECKI Jarosław Andrzej

OKRĘG NR 7 Sołectwa: Niekłań Mały, Nadziejów, Wąglów.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
POKUSA Maciej Dariusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
KULIŃSKI Kamil Przemysław

OKRĘG NR 8 Sołectwa: Kozia Wola, Piasek, Smarków, Grzybów.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
TRUDNOS Jacek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
POLEWANA Justyna

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
RURARCZYK Roman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
SEREK Arkadiusz Jarosław

KOMITET WYBORCZY „NADZIEJA”
MŁYNARCZYK Andrzej Janusz

OKRĘG NR 9 Sołectwa: Błotnica, Czarna, Czarniecka Góra, Janów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
JEDYNAK Danuta Dorota

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
POTOCKA Paulina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I SPRAWIEDLIWOŚĆ
KRZYSTEK Mirosława

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
NOWAK Czesław

OKRĘG NR 10 Sołectwa: Adamek, Kamienna Wola, Komorów, Modrzewina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
DĄBROWSKI Sławomir Marian

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
ABRAMOWICZ Robert

OKRĘG NR 11  Sołectwa: Gustawów, Luta, Bień, Krasna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
CHRZAN Krzysztof Zbigniew

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PIEKARSKI Zbigniew

OKRĘG NR 12 Sołectwa: Duraczów, Mokra, Hucisko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
JANKIEWICZ Ewa Halina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
WOJNA Joanna Zofia

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
NOWEK Agnieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNI
NAORECKI Alfred

OKRĘG NR 13  Sołectwa: Gosań, Włochów, Pardołów, Świerczów.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
JÓŹWIK Elżbieta Ewa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PĘDOWSKI Andrzej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN
ŁAZARCZYK Ludwik Marian

OKRĘG NR 14  Sołectwa: Błaszków, Odrowąż, Wólka Plebańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
KOŁODZIEJ Elżbieta Marta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
PŁOCHACKA Beata

OKRĘG NR 15 Sołectwa: Boków, Furmanów, Wólka Zychowa, Wielka Wieś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY ŁUKOMSKIEJ – ROZWÓJ GMINY
ZAMACHOWSKA Barbara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE RAZEM – WIELKA WIEŚ
GOLEŃ Lucyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
GAJDA Brygida

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA