REKLAMA

Maciej z Końskich w tvn’owskim Ślubie od pierwszego wejrzenia! [zdjęcia]

Konecczanin Maciej Kiełbowski w poniedziałkowy wieczór stał się bohaterem programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który produkowany jest przez TVN. Mieszkańca naszego miasta na pewno zobaczymy w przynajmniej jeszcze jednym odcinku tego programu. 

REKLAMA

Autror: screen TVN

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to kontrowersyjny format telewizyjny, którego głównym celem jest wzięcie ze sobą ślubu przez dwie osoby, które zobaczą się po raz pierwszy. Dla jednych to eksperyment, dla innych dobra zabawa, a dla jeszcze innych szansa na znalezienie swojej życiowej miłości. Jakimi pobudkami kierował się Maciej? O to spróbujemy go w najbliższym czasie zapytać na naszej antenie.

W tvn’owskim programie pary dobierane są do siebie przez sztab ekspertów, którzy analizują pod wieloma kątami ankiety wypełniane przez uczestników. Dla naszego Macieja, który na co dzień jest ratownikiem wodnym w koneckiej Pływalni Miejskiej wybrano Agatę – pannę pochodzącą z Zamościa, która studiuje w Krakowie.

REKLAMA

Autror: screen TVN

W pierwszym odcinku z udziałem pary widzieliśmy trudne rozmowy z rodzicami. Maciej wybierał także garnitur w jednym z koneckich sklepów. W zajawkach drugiego odcinka pokazano widzom już fragmenty zapowiadanego ślubu… jak ta historia się zakończy? O tym dowiemy się zapewne już w przyszły poniedziałek.

Zdjęcia (screen TVN):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *