REKLAMA

Międzynarodowe centrum dietetyczne otworzyło swój punkt w Końskich [wideo, zdjęcia]

Naturhouse to międzynarodowa firma będąca ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Teraz jej punkt można znaleźć także w Końskich, przy ulicy Hubala 11. Nasze kamery zarejestrowały otwarcie tego miejsca.

REKLAMA

„Oficjalnie chciałam Państwa przywitać na otwarciu Naturhouse – Centrum Dietetycznego w Końskich. Firma Naturhouse wywodzi się z Hiszpanii gdzie już od wielu lat jest liderem w dziedzinie dietetyki, jak i odżywiania. W Polsce pierwszy punkt powstał w kwietniu 2006 roku. Aktualnie w Polsce działa ponad 330 placówek i my dzisiaj dołączamy do tego grona.” – powiedziała we wstępie Karolina Ksepka, pracująca w koneckim Naturhouse jako dietetyk.

Naturhouse na całym świecie pomogło już ponad 6 milionom ludzi. O co w tym w ogóle chodzi? Firma od lat stosuje ten sam sposób odchudzania i dochodzenia do zdrowego trybu życia. – „Metoda, którą stosujemy jest opracowana przez wieloletnie doświadczenie dietetyków Naturhouse na całym świecie. Jest kompleksowa, a zarazem prosta. Składa się z trzech elementów: opieki specjalisty i regularnych wizyt, diety dobranej do Państwa potrzeb i naturalnej suplementacji, która odżywia organizm i zwiększa efekty kuracji.” – mówi Karolina Ksepka, dietetyk w Naturhouse Końskie.

REKLAMA

Trzy wspomniane elementy stanowią kurację, którą specjaliści z centrum umiejętnie dzielą na dwa etapy: gubienia kilogramów oraz stabilizacji. Szczególnie ten drugi musi być przeprowadzony profesjonalnie – tak by uniknąć efektu jo-jo.

Naturhouse ma swoją siedzibę w Końskich przy ulic Hubala 11.

Naturhouse ma swoją siedzibę w Końskich przy ulic Hubala 11.

A jak wygląda wizyta w Centrum Dietetycznym Naturhouse? – „Wizyta w centrum polega na zmierzeniu wzrostu i zważeniu się na wadze lekarskiej oraz na dokładnych pomiarach tkanki tłuszczowej oraz zatrzymanych płynów metabolicznych na analizatorze składu ciała.” – mówi Ksepka. Następnie przeprowadzony jest wywiad zdrowotny. Mając wszystkie dane, dietetyk zidentyfikuje przyczynę problemu oraz zaproponuje rozwiązanie dopasowane do potrzeb klienta. Po bezpłatnym uzyskaniu wszystkich informacji klient może podjąć decyzję, czy chce skorzystać z pomocy firmy.

Oprócz kuracji odchudzających Naturhouse prowadzi szereg innych działań związanych z żywieniem. To znaczy prowadzi przeróżne kuracje:  antycellulitowe, oczyszczające organizm, oczyszczające wątrobę, obniżające poziom cholesterolu, zwiększające masę ciała, wzmacniające organizm, wzmacniające naczynia krwionośne, hamujące apetyt na słodycze,  poprawiające wygląd włosów, skóry i paznokci itp.

Przy okazji sobotniego otwarcia Centrum w Końskich dietetyk Karolina Ksepka udzieliła też kilku rad dla naszych widzów. – „Centrum Naturhouse bazuje na produktach sezonowych, ekonomicznych, letnich, wiosennych. Zalecamy regularne spożywanie posiłków, najlepiej od 4 do 5 dziennie. Pamiętamy o odpowiedniej ilości płynów, zwłaszcza o wodzie mineralnej niegazowanej – minimum 1,5 litra dziennie. Jeśli mamy upały dodatkowa woda jest wskazana.” 

Oczywiście z tych propozycji warto skorzystać, ale warto też odwiedzić centrum znajdujące się w Końskich przy ulicy Hubala 11. Więcej informacji o Naturhouse i kuracjach prowadzonych w tym miejscu znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej firmy klikając TUTAJ. Z konecką siedzibą  można też kontaktować się telefonicznie oraz mailowo: tel. 882 503 305, e-mail: [email protected]. Każdy z Państwa może bez zobowiązań skorzystać z darmowych konsultacji w Naturhouse.

Zdjęcia:

Pracownice centrum czekają na wszystkich zainteresowanych zdrowym żywieniem.

Pracownice centrum czekają na wszystkich zainteresowanych zdrowym żywieniem.

REKLAMA