REKLAMA

Mikołajkowy turniej Akademii Piłkarskiej z pokazem Freestyle Footballu [wideo, zdjęcia]

Ponad 220 młodych piłkarzy wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju zorganizowanym przez Akademię Piłkarską Champions Końskie. Gwoździem programu był pokaz Freestyle Footballu w wykonaniu mistrza Europy i świata Pawła Skóry. 

REKLAMA

Pokaz Pawła Skóry zachwycił dzieci uczestniczące w turnieju, ale i ich rodziców oraz przybyłych w sobotę do hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich widzów. Najważniejszym punktem dnia była jednak zabawa w piłkę nożną.

W sobotę wyniki nie były najważniejsze, nie prowadzono też klasyfikacji. Z okazji Mikołajek każdy młody piłkarz mógł po prostu pobawić się ze swoimi rówieśnikami w futbol. A do Końskich na Mikołajkowy Turniej przyjechało wiele drużyn. Oprócz gospodarzy były to: Akademie Piłkarskie z Fałkowa, Stąporkowa, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Łowicza. W turnieju zagrał też zespół Football Academy z Kielc, a także nasz Neptun Końskie. Łącznie przeszło 220 zawodników. Każdy z nich otrzymał świąteczną paczkę wypełnioną słodyczami.  

REKLAMA

Paweł Skóra dał pokaz Freestyle Football.

Impreza objęta była Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. Zawody otworzył burmistrz Krzysztof Obratański, a zamknął jego zastępca Krzysztof Jasiński.

Zdjęcia (Anna Klusek):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *