Młody Neptun znów przegrywa, kolejny mecz z Wisłą Kraków!

Nie udało się zdobyć choćby punktu podczas wyjazdowej potyczki ze Stalą Mielec juniorom Neptuna Końskie. Podopieczni Arkadiusza Jarząba przegrali 3:1.

Czy kapitan konecczan Cezary Madej zaprowadzi drużynę do Centralnej Ligi Juniorów?

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla zawodników z Końskich. Do rywala z Mielca podeszli oni bez strachu i już po kilku pierwszych minutach mogli prowadzić. Zabrakło jednak skuteczności. Po paru początkowych akcjach naszych gra się wyrównała, ale mimo to Neptun w 18. minucie spotkania wyszedł na prowadzenie. Celnym strzałem popisał się Piotr Zieliński. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, chociaż Stal coraz częściej atakowała.

Druga odsłona to słabsza gra konecczan i ciągłe ataki gospodarzy. Rywale dosyć szybko zdobyli dwa trafienia po rzutach karnych (pierwszy zdaniem Neptuna był podyktowany w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach), później dorzucili jeszcze trzeciego gola i ostatecznie zwyciężyli 3:1.

Natomiast już 3 września juniorzy starsi Neptuna Końskie w ramach rozgrywek o mistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów zmierzą się na własnym boisku z Wisłą Kraków. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich na stadion.