REKLAMA

Motocrossowe zawody już w weekend. Przed nami wielkie emocje! [wideo]

Na początku lipca tor Lobo Racing w Przybyszowach pod Końskimi gościł najlepszych zawodników motocrossu w Polsce w ramach  IV Rundy Mistrzostw Strefy Polski Południowej. W najbliższą niedzielę na tym obiekcie odbędą się kolejne ważne zawody. 

REKLAMA

Mowa o IV Rundzie Mistrzostw Strefy Polski Centralnej. –„Tym razem chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na kolejną rundę Mistrzostw Strefy Polski Centralnej. Ponownie na naszym torze w Przybyszowach. Myślę, że warunki znowu będą super, kibice też dopiszą. Wszystkich fanów sportów ekstremalnych, wszystkich fanów motocykli serdecznie zapraszam. Na pewno będzie super zabawa. Mocna stawka, bo zawodnicy się zbroją. Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam i widzimy się 16 września tutaj na torze.” – mówił nam Paweł Płochocki, trener i zawodnik klubu Lobo Moto.

Zawody rozpoczną się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.00. Motocykliści ścigać będą się w kilku klasach, a na maszynach zobaczymy zarówno bardzo młodych zawodników, seniorów, jak i kobiety. Przewidziano także rywalizację w klasie amator, a więc w zawodach wziąć udział może każdy! Pierwsze dekoracje zwycięzców rozpoczną się około 18.00. Na miejscu będzie można skorzystać także ze strefy cateringowej. Impreza objęta jest honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *