REKLAMA

Możemy mieć wpływ na kształt komunikacji miejskiej w Końskich!

Miasto i Gmina Końskie zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących możliwości powstania komunikacji miejskiej. Każdy z nas może zdecydować o tym czy ma ona powstać i jaki ma być przebieg tras. 

REKLAMA

Specjalne ankiety znaleźć można na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Końskie klikając TUTAJ. Pierwsze podstawowe pytanie, które w nich znajdziemy to czy komunikacja miejska w Końskich w ogóle ma powstać. Kolejne dotyczą przebiegu tras i usytuowania ewentualnych przystanków. Zachęcamy Państwa do zaangażowania i odsyłania ankiet, a można to zrobić drogą mailową lub zanosząc wydrukowaną wersję do sekretariatu urzędu.

„W związku z planami utworzenia komunikacji miejskiej w Gminie Końskie prosimy Państwa o opinie w zakresie celowości tego projektu i przebiegu tras. Wielokrotnie Mieszkańcy sygnalizowali, że brak miejskiej i podmiejskiej linii stanowi istotny problem. W chwili obecnej, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prowadzone są badania i ankietyzacje w celu zbadania potrzeb bezpośrednio u źródła.” – informuje Krzysztof Obratański, burmistrz Końskich.

REKLAMA

Ankiety należy wysyłać drogą internetową do 18 września lub zanosić do sekretariatu do 15 września. 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *