Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce 2:1 w Pucharze Polski

To już drugie w ciągu ostatnich dni derby powiatu koneckiego. W sobotę gospodarzem był Partyzant, dziś jest Neptun. Zapraszamy na naszą relację tekstową live.

Neptun - Partyzant 01

Już jutro znajdą Państwo u nas relację wideo z tego meczu.

Po spotkaniu: zamieszanie na boisku i za obrażanie sędziów czerwoną kartkę otrzymuje Andrij Korol z Partyzanta. My dziękujemy Państwu za tę transmisję tekstową live.

120. minuta – Koniec meczu! Neptun wygrywa w 1/8 Okręgowego Pucharu Polski. Neptun – Partyzant 2:1 (gole – Szymkiewicz, Zieliński, dla Partyzanta Michał Grudzień)

119. minuta – Partyzant wciąż nie odpuszcza. Na swojej połowie został już tylko jeden gracz tego zespołu reszta cały czas wpycha się w pole karne Neptuna. Wciąż mamy 2:1.

116. minuta – w natarciu gospodarze, którzy wykorzystują to, że Partyzant się otworzył, ale są bardzo nieskuteczni. Uderzenie Zielińskiego z rogu pola karnego i zabrakło centymetrów by było 3:1.

113. minuta- mocne uderzenie Korola z 16. metrów cudem paruje Herda. Cały czas 2:1 dla Neptuna.

110. minuta – groźny strzał Grzegorza Samburskiego, który najpierw zwiódł obrońcę Neptuna. Piłka minimalnie minęła jednak bramkę.

107. minuta – żółta kartka dla Andrija Korola.

106. minuta – rozpoczyna się druga połowa dogrywki, przypominamy Neptun prowadzi z Partyzantem 2:1.

105. minuta – dośrodkowanie Korola, ale niebezpieczeństwo wybijając piłkę zażegnał Prus-Niewiadomski.

102. minuta – Żółtą kartką ukarany Skoczylas, który na boisko wszedł za Majchrzaka.

100. minuta – bramkę zdobywa Partyzant, ale sędzia odgwizduje spalonego.

93. minuta – początek dogrywki i 2:1 dla Neptuna. Piotr Zieliński uciekł dwóm obrońcom Partyzanta i pewnym strzałem pokonał Zawrzykraja!

90. minuta – koniec regulaminowego czasu gry i 1:1. Mamy dogrywkę.

87. minuta – Fragment gry w środku pola, zawodnicy walczą, ale sytuacji jest jak na lekarstwo. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do dogrywki. Cały czas mamy 1:1.

84. minuta – Piotr Zieliński dobrze przyjął piłkę tyłem do bramki, odwrócił się, ale jego strzał zablokował Prus-Niewiadomski.

83. minuta – dośrodkowanie z prawej strony, wolej jednego z zawodników Partyzanta i piłka mija słupek Neptuna o kilkadziesiąt centymetrów.

80. minuta – coraz silniejszy wiatr nad Stadionem przy ulicy Sportowej, wciąż mamy remis i zapowiada się, że dojdzie do dogrywki.

77. minuta – Kolejna zmiana w Neptunie. Zieliński wchodzi za Pacha.

76. minuta – Bardzo mocna wrzutka z rzutu z autu Idzikowskiego, główka Michała Grudnia i mamy remis 1:1!

74. minuta – Zmiana w Neptunie, Skoczylas wchodzi za Majchrzaka.

73. minuta – ponownie gra toczy się w środku boiska.

71. minuta – zmiana w Partyzancie. Za Jaśkiewicza wchodzi Stawiak.

70. minuta – ożywiła nam się gra. Już nie tylko Partyzant atakuje jak miało to miejsce w pierwsze połowie. Częściej na stronie gości pojawiają się tez gospodarze.

67. minuta – z lewej strony dośrodkowywał  Gardynik, ale piłkę z głowy Pawła Majchrzaka zdjęli obrońcy Partyzanta.

63. minuta – starcie w środku pola i żółte kartki dla Idzikowskiego (Partyzant) i Pacha (Neptun).

63. minuta – prawą stroną pół boiska przebiegł Korol, dograł do Kopycińskiego ale ten zbyt lekko skierował futbolówkę w stronę bramki i bez trudu obronił Herda.

60. minuta – Dużo lepsza gra obu zespołów. Zawodnicy agresywnie walczą o każdą piłkę, ale na ten moment mecz toczy się w środku pola.

57. minuta – Partyzant rzucił się do ataku, a Neptun skupia się na kontratakach, jednak akcje rozbijają się o obrońców obu zespołów.

W międzyczasie doszło do zmian. Na początku drugiej połowy Grudzień wszedł za Paprosa w drużynie gości, a w Neptunie Wojna za Srokę i Pilarski za Banasika.

50. minuta – druga połowa rozpoczęła się od ataków Partyzanta, ale Neptun wyszedł z kontrą. Strzał z 27 metrów Dominika Szymkiewicza i piłka wpadła za kołnierz Tomasza Zawrzykraja. Goool, Neptun – Partyzant 1:0!

45. minuta – pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:0.

A na boisko zaczyna sączyć się deszcz. Rozpoczęła się 45. minuta meczu.

44. minuta – żółta kartka dla Damiana Kopycińskiego z Partyzanta.

43. minuta – po dośrodkowaniu w pole karne Neptuna Prus-Niewiadomski wybija głową na rzut różny dla Partyzanta. Radoszyczanie jedna nieprecyzyjnie wykonują stały fragment gry.

40. minuta – znakomita akcja Korola, minął on kilku obrońców Neptuna, podał do Bartłomieja Paprosa, ten przymierzył w okienko, ale znów znakomicie obronił Herda.

39. minuta – Gardynik pędził rozpędzony prawą flanką, ale piłkę wybił mu jeden z radoszyckich obrońców.

37. minuta – trwa fragment spotkania, w którym dominuje Partyzant. Zawodnicy Jarosława Komisarskiego grają składniej i stwarzają sobie jakiekolwiek sytuacje podbramkowe. Dobrze broni Herda i interweniują nasi obrońcy.

Neptun - Partyzant 1 01

32. minuta – Andrij Korol strzela z 18 metra, ale znów na wysokości zadania staje Herda. Pierwszy rzut różny dla Partyzanta po wybiciu koneckiego bramkarza.

31. minuta – ponownie Korol. Tym razem wbiega on z prawej strony w pole karne  i jest przewracany przez jednego z obrońców Neptuna. Nie słychać jednak gwizdka.

30. minuta – Andrij Korol (Partyzant) próbował zaskoczyć Herdę strzałem z 25 metrów, ale mocno spudłował.

26. minuta – podanie Kuby Banasika z Neptuna do Jana Sroki, ten kąśliwym strzałem uderza w kierunku bramki, ale ponownie dobrze broni Tomasz Zawrzykraj.

24. minuta – gra toczy się w środku pola. Poziom widowiska nie jest zachwycający.

20. minuta – dośrodkowuje Partyzant, ale w piłkę głową nie trafia Kopyciński. Wciąż mamy 0:0

18. minuta – cały czas przeważa Neptun. Kilka pod rząd rzutów różnych i dośrodkowań, ale żadne nie przyniosło poważnego zagrożenia pod bramką Partyzanta.

14. minuta – mocny strzał z rzutu wolnego Piotra Gardynika, ale dobrze broni Tomasz Zawrzykraj.

12. minuta – mocny strzał Macieja Mazura i znakomita interwencja Łukasza Herdy!

12. minuta – Pierwsza groźna akcja Partyzanta, ale dobrze zachował się Adam Kamont i przerwał tę akcję.

10. minuta – Wciąż wynik bezbramkowy, nieco przeważają konecczanie. Natomiast na trybunach dzisiaj mamy pustki.

6. minuta spotkania – Póki co na boisku nie wiele się dzieje, wynik 0:0. Przypominamy, że w przypadku remisu w tym meczu może dojść do dogrywki, a później rzutów karnych.

Mecz rozegrany zostanie w ramach V rundy okręgowego Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w sobotę oba zespoły rozgrywały ligowe spotkanie i zakończyło się ono remisem 1:1.

Składy:

Neptun Końskie: Herda, Sztandera, Prus-Niewiadomski, Kamont, Maciejewski, Gardynik, Majchrzak, Szymkiewicz, Sroka, Banasik, Pach. Ławka: Surma, Skoczylas, Wojna, Cieślik, Pilarski, Skalski, Zieliński

Trener: Waldemar Szpiega

Partyzant Radoszyce: Zawrzykraj, Mazur Maciej, Misztal, Idzikowski, Zagdan, Korol, Opara, Samburski, Papros, Jaśkiewicz, Kopyciński. Ławka: Mazur Mateusz, Hajduk, Nieszporek, Stawiak, Grudzień

Trener: Jarosław Komisarski

Sędzia Główny: Jakub Moskal