REKLAMA

Najbliższe wydarzenia Domu Kultury w Końskich

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich organizuje w drugiej połowie czerwca szereg wydarzeń,  w których warto wziąć udział.

REKLAMA

W czerwcu m.in. kolejne wspólne czytanie „Pana Tadeusza”

15 czerwca (piątek) – godz. 18.00, koncert „Studia Piosenki MGDK”. Wystąpią duety oraz tria solistów Studia Piosenki MGDK.

REKLAMA

17 czerwca (niedziela) – godz. 17.00. MGDK zaprasza na wspólne czytanie XII księgi „Pana Tadeusza”, które odbędzie się w Parku Miejskim na placu przed Urzędem Miasta i Gminy w Końskich. Relację z pierwszego czytania można zobaczyć TUTAJ.

19 czerwca (wtorek) – godz. 18.00, podsumowanie roku „Nauki gry na instrumentach”. Sala kawiarniana MGDK.

20 czerwca (środa) – godz. 18.00. Galeria DEK w Końskich zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Janusza Gawlika. Wstęp wolny.

23 czerwca (sobota) – godz. 19.00, Uczta z Folklorem „Noc Świętojańska”. Wydarzenie odbędzie się przy zalewie „Browary”, ul. Browarna w Końskich. W programie m.in. pokaz gotowania na żywo potraw regionalnych połączony z degustacją oraz występy zespołów ludowych.

24 czerwca (niedziela) – godz. 17.00, MGDK w Końskich zaprasza na koncert kameralny „Animato”, który odbędzie na scenie letniej w Parku Miejskim.

 

 

REKLAMA

Comments are closed.

REKLAMA