REKLAMA

Najlepsze zagraniczne loterie pieniężne

Loteria Lotto towarzyszy Polakom od ponad 60 lat. Aby wziąć udział w losowaniu o kilka lub kilkanaście milionów złotych, gracze mogli udać się do kolektury Lotto i kupić los, który mógł być ich przepustką do szczęścia. Jednak w dobie Internetu i przeskoku na coraz to bardziej udoskonaloną technologię, wycieczka do kolektury Lotto tylko po to, aby nabyć kupon Dużego Lotka, zaczęła być coraz bardziej uciążliwa i czasochłonna. Od niedawna istnieje opcja gry w Lotto online, która nie tylko ułatwiła życie zapracowanym graczom, którzy cierpią na permanentny niedobór czasu, ale umożliwiła również pójście o krok dalej – udział w międzynarodowych loteriach liczbowych. Chociaż Polacy przyzwyczajeni są głównie do Lotto, tak naprawdę istnieje wiele gier, które również są świetnym źródłem rozrywki, a także szansą na znacznie wyższe wygrane. Oto kilka z najbardziej popularnych loterii zagranicznych:

REKLAMA

  1. Mega Millions

Mega Millions to bardzo znana loteria amerykańska. Nagroda główna w tej grze wynosi 15 milionów dolarów. Największa do tej pory kumulacja w Mega Millions wyniosła aż 530 milionów złotych. Dzięki możliwości zakupu losów przez Internet, loteria ta jest dostępna nie tylko dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, ale również dla wszystkich graczy, posiadających komputer z dostępem do sieci. Zasady gry są bardzo proste – aby wziąć udział w losowaniu, należy wybrać 5 z 75 liczb oraz jeden dodatkowy numer z puli 15 liczb. Kolejny krok to już oczekiwanie na losowanie i trzymanie kciuków, aby to właśnie nasz kupon okazał się tym szczęśliwym.

REKLAMA
  1. Powerball

Powerball to prawdopodobnie najpopularniejsza amerykańska loteria liczbowa, która wygrywa nawet z Mega Millions, jeśli chodzi o ilość fanów. Kwoty, które można wygrać dzięki grze w Powerball są oszałamiające – rekordowa kumulacja wynosiła ponad 1,5 miliarda dolarów! Gwarantowana nagroda I stopnia to 40 milionów dolarów, co również jest wystarczającą sumą, aby przewrócić Twoje życie do góry nogami. Reguły nie są skomplikowane – podobnie, jak w przypadku wielu loterii pieniężnych, należy wybrać kilka liczb z puli dostępnych numerów. W grze Powerball jest to 5 liczb, plus dodatkowa liczba z puli 26. Losowanie odbywa się dwa razy w tygodniu, w czwartki i w niedziele, gromadząc setki tysięcy Amerykanów przed telewizorami.

  1. Eurojackpot

Eurojackpot to największa loteria liczbowa w Europie. Raz w tygodniu, w piątkowy wieczór, wszyscy gracze, którzy wzięli udział w grze, mają szansę na wygranie co najmniej 10 milionów euro. Aby wziąć udział w losowaniu, z puli 50 liczb należy wybrać 5, a dodatkowo z puli 10 liczb kolejne 2. Jeśli wydaje Ci się, że 10 milionów to wciąż niewystarczająca dla Ciebie kwota, poczekaj na kumulację – największa kumulacja do tej pory wyniosła aż 60 milionów euro.

Na rynku europejskim jest wiele popularnych loterii, które mogą zrobić z Ciebie milionera. UK Lottery, włoskie SuperEnalotto czy EuroMillions to tylko kilka z nich. Mieszkańcom Polski było dotychczas raczej trudno wziąć udział w losowaniu w którejkolwiek z nich, ale opcja zakupu losów online sprawiła, że ogromne wygrane oferowane w tych międzynarodowych loteriach są w zasięgu ręki.

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA