REKLAMA

Nasi grali w Pucharze Polski… w ciemnościach!

Dogrywki potrzebne były do rozstrzygnięcia pucharowych starć Neptuna i Partyzanta w Pucharze Polski. Oba mecze kończyły się już po zajściu słońca! 

REKLAMA

Docierają do nas sygnały, że dogrywki rozgrywane w Skarżysku-Kamiennej (tam grał Partyzant Radoszyce) oraz w Starachowicach (ze Starem mierzył się Neptun) odbyły się już po zajściu słońca. Spotkania rozpoczęły się o godzinie 15.00, a więc jak łatwo obliczyć dogrywka powinna rozpocząć się około 17.00. Tymczasem astronomiczny zachód słońca nad naszym województwem w środę miał miejsce o 17.20. Faktem jest więc, że zawodnicy końcówkę dogrywki rozgrywali na nieoświetlonych stadionach w niemal kompletnej ciemności.

Ostatecznie spotkania te zakończyły się dla naszych drużyn w kratkę: Partyzant odpadł z Granatem Skarżysko, a Neptun wyeliminował Star Starachowice. Kolejna runda Okręgowego Pucharu Polski odbędzie się w ostatnim tygodniu listopada.

REKLAMA

4 Runda Okręgowego Pucharu Polski: 

Star Starachowice – Neptun Końskie 1:3 – po dogrywce
Bramki dla Neptuna: Piotr Zieliński 90+, Ernest Supierz 105, Karol Armata 110.
Neptun: Surma, Skoczylas, Rechowicz, Majchrzak, Supierz, Gardynik (Kowalczyk), Szymkiewicz, Armata, Pilarski (Zieliński) – Taler (Sroka), Pach.

Granat Skarżysko-Kamienna – Partyzant Radoszyce 2:1 – po dogrywce
Gol dla Partyzanta: Bartosz Sosiński 65.
Partyzant: Mateusz Mazur, Pańczyk, Wołczyk (T. Mazur), Miśtal, Maciej Mazur – Dymek (Kos), Niesporek, Opara (Jaśkiewicz), Grudzień (Zawadzki) – Sosiński, Samburski (Morgaś).

Zdjęcie poglądowe.

REKLAMA
REKLAMA