REKLAMA

Nasi juniorzy znowu powalczą o Centralną Ligę?

Wielkim sukcesem sportowym w 2016 roku był historyczny awans naszych juniorów starszych do Centralnej Ligi. Wydaje się, że w 2018 roku będzie szansa na powtórzenie tego wyniku! 

REKLAMA

Przygoda z Centralną Ligą Juniorów dla drużyny prowadzonej przez Arkadiusza Jarząba zakończyła się bardzo szybko. Nasi odpali z niej po jednym sezonie, ale przez ten magiczny futbolowy rok zobaczyliśmy w Końskich takie kluby jak Wisła Kraków, czy Jagiellonia Białystok. Nasi młodzi gracze zdobyli też bezcenne doświadczenie, które teraz kilku z nich wykorzystuje pomagając seniorom MKS-u.

REKLAMA

Drużynę Juniora Starszego prowadzi obecnie trener Bartłomiej Gada. Cała jesień w wykonaniu jego podopiecznych była wręcz znakomita. Na 9 spotkań nasi wygrali aż 8! Przegrali tylko 0:1 z Juventą Starachowice. Po zakończeniu rundy to właśnie te dwa zespoły z dorobkiem 24 punktów prowadzą w tabeli Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych. Natomiast Konrad Smolec, zawodnik Neptuna, jest wicekrólem strzelców rozgrywek z dorobkiem aż 11 bramek!

Jeżeli wiosna w wykonaniu naszych młodych graczy będzie równie dobra to można się spodziewać, że w okresie letnim zagrają oni w barażu o awans do Centralnej Ligi Juniorów. O wynikach naszych już wiosną z pewnością będziemy na bieżąco informować!

Wyniki juniorów starszych Neptuna Końskie w rundzie jesiennej ŚLJS: 
Neptun Końskie 3 — 1 Orlęta Kielce
Rodzina Kielce 0 — 2 Neptun Końskie
Neptun Końskie 0 — 1 Juventa Starachowice
Hetman Włoszczowa 2 — 3 Neptun Końskie
Neptun Końskie 6 — 0 Orlicz Suchedniów
Neptun Końskie 3 — 0 Klimontowianka Klimontów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 0 — 1 Neptun Końskie
Neptun Końskie 2 — 0 GKS Nowiny
Neptun Końskie 2 — 0 GKS Nowiny

REKLAMA
REKLAMA