REKLAMA

Nasi zdolni uczniowie otrzymali stypendia

Uczniowie gimnazjów i liceów ogólnokształcących oraz szkół zawodowych z województwa świętokrzyskiego otrzymali stypendia ze Świętokrzyskiego Programu Stypendialnego. Wśród nich znaleźli się uczniowie z powiatu koneckiego. Poniżej prezentujemy listę wszystkich stypendystów. 

REKLAMA

Projekty pn. „Świętokrzyski program stypendialny dla uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących” oraz  „Świętokrzyski program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych” realizowane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. W roku szkolnym 2017/2018 stypendium wynosi 3800 złotych dla każdego ucznia.

REKLAMA
  • Lista uczniów zakwalifikowanych do stypendium Świętokrzyski program stypendialny dla uczniów gimnazjów i liceów ogólnokształcących – powiat konecki:

    Balińska Kinga, I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich
    Bubel Justyna, I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich
    Chyb Adrian, I Publiczne Gimnazjum w Słupi
    Chyb Patrycja, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Grubarek Sylwia, I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich
    Hejda Robert, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Jakubowski Jakub, Zespół Placówek Oświatowych Stadnicka Wola
    Kowalska Agata, Zespół Placówek Oświatowych Stadnicka Wola
    Kuleta Marcin, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Lachowski Jan, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Lewosiński Dawid, Szkoła Podstawowa im. Gen. Bryg. Antoniego Hedy-Szarego w Radoszycach
    Makuch Julia, Szkoła Podstawowa ul. Stanisława Żuka w Gowarczowie
    Maślak Julia, II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Michalska Julia, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Najman Robert, I Publiczne Gimnazjum Słupia
    Ostrowska Julia, Publiczna Szkoła Podstawowa  w Fałkowie
    Pachuc Patrycja, I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich
    Pawlik Dawid, Zespół Placówek Oświatowych Stadnicka Wola
    Pękala Anna, II Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Ratuszniak Szymon, I Publiczne Gimnazjum Słupia
    Smołuch Dominik, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Strojewski Jakub, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Świtoń Irmina, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Tusińska Maria, I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Końskich
    Wijatkowski Dominik, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Wojtulski Jakub, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich
    Wróbel Agata, II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich

 

  • Lista uczniów zakwalifikowanych do stypendium Świętokrzyski program stypendialny dla uczniów szkół zawodowych – powiat konecki:Antos Michał, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Charaziński Hubert, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3
    Chochulska, Katarzyna Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Ciszek Jan, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Dąbrowski Damian, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Deszczyńska Paulina, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
    Franaszczyk Patrycja, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
    Gierczyński Hubert, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Górecki Łukasz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Karbownik Luiza, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Laskowski Mirosław, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Margas Konrad, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Mazur Michał, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Polak Kamil, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Pukal Katarzyna, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
    Swat Aleksandra, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Szokalski Kamil, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1
    Trojanowski Kamil, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2
    Waszczyk Natalia, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Wojciechowski Dariusz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
    Zawisza Maciej, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1
REKLAMA