REKLAMA

Nasz policjant w wolnym czasie zatrzymał złodzieja!

Policjant z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, w czasie wolnym od służby, w bezpośrednim pościgu zatrzymał sprawcę kradzieży perfum w jednej z kieleckich drogerii. 24-letni sprawca dzięki zdecydowanej i godnej naśladowania postawie funkcjonariusza nie uniknął odpowiedzialności karnej.

REKLAMA


We wtorek około godziny 9:00 w Kielcach przy ul. Sienkiewicza w jednej z drogerii doszło do kradzieży trzech flakoników perfum. W tym samym czasie, do sklepu wszedł policjant z koneckiego wydziału kryminalnego, który w czasie wolnym od służby chciał zrobić zakupy. Zwrócił on jednak uwagę na nerwowe zachowanie się mężczyzny, który trzymał w ręce perfumy. Podejrzany mężczyzna szybko wyszedł z drogerii i zaczął uciekać.

Policjant podejrzewając że osoba ta dokonała kradzieży, udał się za nim w pościg. Po kilkuset metrach złodziej został zatrzymany przez stróża prawa. Okazało się że jest to 24-letni mieszkaniec Kielc, który wielokrotnie notowany był za podobne wykroczenia. Jak widać, dzięki ciągłej czujności i zdecydowanej reakcji policjanta sprawca kradzieży nie uniknął odpowiedzialności karnej.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *