Nasza Weronika wicemistrzynią Polski! [zdjęcia]

Tydzień po tygodniu zawodnicy Brawler Fight Club notują świetne wyniki na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu. Przypomnijmy, że tydzień temu mistrzynią Polski została Wiktoria Czyżewska z Końskich (więcej TUTAJ), a dziś wicemistrzynią w innej formule Weronika Barańska mieszkająca w gminie Gowarczów.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w formule kicklight zorganizowano w sobotę i niedzielę (16-17.03) w Kartuzach w województwie pomorskim. Udział wzięło w nich 270 zawodników z 63 klubów. Weronika Barańska, dla której był to debiut w turnieju kickbokserskim (wcześniej miała tylko jedną walkę towarzyską na koncie) zdobyła srebrny medal tym samym zostając wicemistrzynią Polski juniorów w kategorii – 70 kg. Weronika to zawodniczka koneckiego Brawler Fight Clubu, a jej trenerem jest Marcin Kij.

„Weronika w drodze do finału wygrała przed czasem dwie walki i dopiero w finale ulegała, doświadczonej zawodniczce Magdzie Gołębowskiej, która zajęła w swoim życiu nawet drugie miejsce na Pucharze Świata w Kickboxingu. Podziękowania kierujemy do trenera Marka Jasińskiego i  klubu Dragon Starachowice za organizację i pomoc w wyjeździe i na zawodach” – informuje trener Marcin Kij.