Nasze drużyny już przygotowują się do piłkarskiej wiosny!

Korzystnie wypadły pierwsze sparingi w przerwie zimowej w wykonaniu piłkarzy Neptuna Końskie oraz Partyzanta Radoszyce. Obie nasze IV ligowe drużyny zwyciężyły.

Neptun w sobotę na boisku ze sztuczną murawą przy ulicy Południowej w Końskich podejmował Zenit Chmielnik. MKS nie dał szans rywalowi i zwyciężył 5:2. Gole dla naszych zdobyli: Pach 2, Gardynik, Sztandera, Zając.

Neptun Końskie – Zenit Chmielnik 5:2

Neptun: Herda ,Skoczylas, Majchrzak, Sroka, Skalski, Gardynik, Armata, Szymkiewicz, Sztandera, Supierz, Pach. Rezerwowi: Surma, Prus-Niewiadomski, Pilarski, Zając, Bandura.

Wykaz sparingów seniorów Neptuna w przerwie zimowej (wszystkie mecze na boisku przy Południowej):

Neptun – Orlicz Suchedniów 11.03, godz. 11.00

Mniej więcej w tym samym czasie na tym samym boisku swoje sparingi rozgrywać będą też juniorzy, na co dzień występujący w Centralnej Lidze:

Neptun (Juniorzy) – Gerlach Drzewica (seniorzy) – 28.01, godz. 11.00
Neptun (Juniorzy) – Pilica Koniecpol (seniorzy) – 05.02, godz. 11.00
Neptun (Juniorzy) – Orlicz Suchedniów (seniorzy) – 12.02, godz. 13.00
Neptun (Juniorzy) – Juwenta Starachowice (juniorzy) – 19.02, godz. 13.00
Neptun (Juniorzy) – Korona Kielce (juniorzy) – 25.02, godz. 11.00
Neptun (Juniorzy) – RadiatorS Stąporków (seniorzy), 05.03, godz. 11.00

W sobotę na boisku przy Południowej swój pierwszy sparing rozegrał także Partyzant Radoszyce. Podopieczni trenera Jarosława Komisarskiego wygrali 3:0 z Bucovią Bukowa, a gole zdobyli Sosiński, Samburski i Markowicz. Za tydzień (najbliższa sobota) radoszyczanie ponownie w Końskich o godzinie 15.00 powalczą z Pilicą Przedbórz.