REKLAMA

Nasze drużyny rozegrały kolejne sparingi [wideo, zdjęcia]

W sobotę i niedzielę na boisku przy ulicy Południowej w Końskich kolejne zimowe sparingi rozegrali seniorzy i juniorzy Neptuna, a także Partyzant Radoszyce.

REKLAMA

Ekipa z Radoszyc tym razem przegrała. Lepszy od zawodników trenera Komisarskiego okazał się Zenit Chmielnik, który zwyciężył 2:0. Radoszyczanie wybiegli na boisko w składzie: Kaszuba, Pańczyk, Papros, Miśtal, Korol, Grudzień, Jaśkiewicz, Nieszporek, Sosiński, Zawadzki, Kuterski, a w drugiej połowie zagrali jeszcze Szustak i Stawiak.

Za tydzień o 15.00 na tym samym obiekcie Partyzant zmierzy się z Moravią Morawica.

REKLAMA

Partyzant Radoszyce – Zenit Chmielnik 0:2

Seniorzy Neptuna także przegrali 2:0. Ich przeciwnikiem – również w sobotę był Klub Sportowy z Paradyża. Tym razem trener Szpiega testował jednego nowego gracza, ale jego nazwiska klub póki co nie chce ujawniać. Neptun zagrał w zestawieniu: Herda, Maciejewski, Skalski, Prus-Niewiadomski, zawodnik testowany, Supierz, Szymkiewicz, Armata, Gardynik, Sroka, Pach. W drugiej odsłonie pojawili się na boisku: Surma, Majchrzak, Skoczylas, Bandura, Pilarski, Sztandera.

W najbliższą sobotę nasi seniorzy powalczą z Szydłowianką Szydłowiec.

Neptun Końskie – KS Paradyż 0:2

Natomiast w niedzielę grali juniorzy. Młodzi zawodnicy podejmowali seniorów Orlicza Suchedniów i nie poradzili sobie z tym zespołem. Nasi Juniorzy Starsi przegrali ten sparing aż 0:9. O przyczynach tej porażki i brakach kadrowych w zespole, który jest chlubą Konecczyzny opowiedział nam trener Arkadiusz Jarząb. –„Mamy problemy z chłopakami, bo Piotrek Zieliński jeszcze leczy uraz i miejmy nadzieję, że jak najszybciej dotrze. Oddelegowani do seniorów zostali Sztandera i Skalski. Na ferie wyjechał Kowalczyk i Wodecki, ale w przyszłym tygodniu powinni być. Kijewski miał wypadek i najprawdopodobniej nie zagra już z nami. Paweł Kulczyński uczy się w Kielcach i też nie wiadomo czy będzie. Czy ktoś dojdzie? Tego nie wiem, mam nadzieję, że tak, bo np. w dzisiejszym spotkaniu zagraliśmy w większości juniorami młodszymi. Dzisiaj na boisku z tych zawodników, którzy grali w tamtej rundzie w pierwszym składzie było trzech. Stąd też taki wynik. My graliśmy z seniorami, co prawda z słabszą drużyną z okręgówki, ale z seniorami. U nas występowali również chłopcy z rocznika 2002 i stąd taki wynik.” – mówił trener Jarząb.

Juniorzy starsi przeciwko ekipie z Suchedniowa zagrali w składzie: Kurp, Płyta, Basiak, Kos, Grzegorczyk, Smolec, Wójtowicz, Wiaderny, Madej, Banasik, Owczarek. W drugiej połowie na boisko z ławki rezerwowych weszli: Staromłyński, Milcarz, Bomba, Wydra i Młodziński. W kolejną niedzielę o godzinie 13.00 nasi młodzi gracze podejmą na boisku przy Południowej juniorów Juventy Starachowice.

Neptun Końskie Juniorzy Starsi – Orlicz Suchedniów 0:9

Zdjęcia ze spotkania juniorów Neptuna Końskie:

Zdjęcia ze spotkania seniorów Neptuna Końskie:

REKLAMA
REKLAMA