REKLAMA

Natalia Brzozowicz zaprezentowała swoje zdjęcia w Starym Ogólniaku [zdjęcia]

Dzięki swojej nauczycielce, polonistce z I Liceum Ogólnokształcącego Małgorzacie Dębskiej w Końskich uczennica tej szkoły Natalia Brzozowicz stworzyła ciekawą wystawę zdjęć. To reprodukcje znany dzieł malarskich. 

REKLAMA

„Zainspirowana, zabrałam się do pracy i… stworzyłam jeden portret, co prawda jeden z moich ulubionych: „Dziewczyna z perłą”. Następnie nastąpiła długa przerwa w mojej twórczości. Próbowałam do tego wracać i robiłam po jednym portrecie na miesiąc. Tak naprawdę intensywnie nad obrazami zaczęłam pracować dopiero kilka tygodni przed maturą. Wystawa <<Malarstwo Inspiruje>> pokazuje część mnie, obrazy sławnych malarzy były dla mnie jedynie pewnym punktem odniesienia. Pewne sytuacje czułam inaczej niż sławni artyści i tak też powstały zdjęcia mniej i bardziej podobne do oryginałów.” – opowiada nam młoda artystka.

REKLAMA

Wszystkie obrazy powstały w niezbyt sprzyjających warunkach, bo na scenie w szkole, gdzie młoda fotografka nie miała żadnego sprzętu oprócz  aparatu. Wszystkie modelki to uczennice I LO, które Natalia Brzozowicz dobierała do dzieł, które starała się odwzorować. Wystawę cały czas można oglądać w „Starym Ogólniaku” przy ul. Stoińskiego w Końskich.

Natalia Brzozowicz jest absolwentką I LO w Końskich. Ma 19 lat, a fotografią interesuje się od niedawna, bo dopiero od około 2 lat.  Na co dzień prowadzi z tatą firmę fotograficzną i wspólnie wykonuje różnorodne reportaże i sesje zdjęciowe. ​

Zdjęcia:

REKLAMA

Comments are closed.

REKLAMA