REKLAMA

Nawet 140 aut wzięło udział w II Koneckim Spocie [wideo, zdjęcia]

Na parkingu przy zjeździe z obwodnicy Końskich (w pobliżu Baryczy i Kornicy) w niedzielne popołudnie spotkali się miłośnicy motoryzacji. Na miejsce przyjechało w szczytowym momencie nawet 140 aut!

REKLAMA

O I Koneckim Spocie informowaliśmy TUTAJ.

Zlot odbywał się w godzinach 16.00 – 20.00, a jego uczestnicy zorganizowali się w mediach społecznościowych. Nieformalnym liderem zlotu był Kuba Cieślak. –„Podczas spotu urządziliśmy także spokojny przejazd przez Końskie. Były auta oczywiście z Końskich i naszego powiatu, ale i Kielc, Przysuchy, Skarżyska Kamiennej, Ostrowca Świętokrzyskiego, czy nawet Radomia.” – opowiada nam organizator.

REKLAMA

Wśród samochodów były zarówno pojazdy zabytkowe, jak i youngtimery oraz współczesne tuningowane samochody. Podziwiać mogliśmy więc między innymi stare „Garbusy”, Volkswagena Golfa mk1, Volskwagena Corrado, ale i nowe pojazdy: Audi A4, B6, czy Lexusa.

W tym roku prawdopodobnie odbędzie się w Końskich jeszcze jeden spot. –„Chcielibyśmy się spotkać jeszcze 24 września. Byłoby takie małe zakończenie sezonu motoryzacyjnego.” – mówi Kuba Cieślak.

Zdjęcia (własne, Rafał Jóźwiak, Drone Vision, Miłosz Waszczyk):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *