Neptun i Partyzant przegrywają ostatnie sparingi [zdjęcia]

Zakończyła się już seria gier sparingowych Neptuna Końskie przed sezonem 2019/2020. Piłkarze trenera Waldemara Szpiegi przegrali ostatni mecz przygotowawczy. Tym razem ulegli Gerlachowi Drzewica 4:2. Ostatni mecz grali też piłkarze Partyzanta Radoszyce – także przegrali.

Do przerwy konecczanie przegrywali 2:1, a gola dla naszego zespołu zdobył Jan Sroka. Drugie 45 minut zakończyło się takim samym wynikiem, czyli ostatecznie Gerlach pokonał Neptuna 4:2. Już w przyszłą sobotę ekipa trenera Szpiegi rozpocznie zmagania w IV Lidze. O godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Sportowej konecczanie podejmą GKS Nowiny. Już dziś zapraszamy na to starcie.

Gerlach Drzewica – MKS Neptun Końskie 4:2 (2:1)
Gole dla Neptuna: Jan Sroka, Karol Armata
Neptun: Herda – M. Pilarski, Sierszyński, Szymoniak, Skalski – Malinowski, Stępnik, Skoczylas, Zacharski, Kwiecień – Sroka oraz Armata, Szymkiewicz, A. Pilarski, Płyta

W sobotę grał także Partyzant Radoszyce. Piłkarze Zbigniewa Podsiebierskiego przegrali 3:1 z Oskarem Przysucha. W niedzielę Partyzant rozpocznie sezon od wyjazdowego starcia z Naprzodem Jędrzejów.

Partyzant Radoszyce – Oskar Przysucha 1:3
Gol dla Partyzanta: Grzegorz Samburski