W jednej z ostatnich kolejek Świętokrzyskiej IV Ligi w sezonie 2018/2019 świetne wyniki zanotowały nasze zespoły. Zarówno Neptun Końskie, jak i Partyzant zwyciężyły. W obu spotkaniach nie brakowało emocji.

Relacja wideo już wkrótce.
Radoszyczanie grali w Ożarowie z tamtejszym Alitem. Zespół z naszego powiatu jest ósmy w tabeli, a ekipa z Ożarowa trzynasta. Partyzant do przerwy przegrywał 1:0, choć trzeba przyznać, że spotkanie było bardzo wyrównane. Druga odsłona to już zdecydowana dominacja piłkarzy Zbigniewa Podsiebierskiego, gole Śliwki i Nieszporka i ostatecznie zwycięstwo 1:2. Teraz przed ekipą z Radoszyc dwa mecze na swoim stadionie. W środę Partyzant Radoszyce zagra z Koroną II Kielce o godzinie 17:30 i w sobotę o 17:00 z Łysicą Bodzentyn.

Alit Ożarów – Partyzant Radoszyce 1:2
Gole dla Partyzanta: Śliwka, Nieszporek

Partyzant: Kaszuba, Majewski, Samburski, Miśtal, Kos, Markowicz, Tyczyński, Piwowarczyk, Sosiński (46′ Nieszporek), Dymek (60′), Śliwka

Ostatni mecz przed własną publicznością w niedzielę rozegrali zawodnicy Neptuna Końskie. Na stadionie przy ulicy Sportowej doszło do prawdziwej strzelaniny! Dziewiąta w tabeli Olimpia Pogoń Staszów wyszła na prowadzenie już w 6′ minucie po bramce Patryka Boksińskiego. W 41′ minucie do wyrównania doprowadził Piotr Gardynik, kilka chwil później Gardynik trafił po raz drugi i do przerwy mieliśmy już 2:1 dla Neptuna.

Zawodnicy trenera Waldemara Szpiegi dobrą grę kontynuowali w drugiej odsłonie. W 61 i 63 minucie bramki zdobywał będący tego dnia w świetnej dyspozycji Patryk Kwiecień i już było wiadomo, że Neptun tego spotkania nie przegra. Następnie nastąpiło rozluźnienie naszych piłkarzy i w końcówce meczu stracili oni dwa gole, ale i tak zwyciężyli 4:3.

Neptun Końskie – Olimpia Pogoń Staszów 4:3
Gole dla Neptun: Gardynik – 2, Kwiecień – 2