Neptun pewnie ogrywa Lubrzankę! [zdjęcia]

Nie żałowali kibice, którzy w niedzielne popołudnie udali się na stadion przy ulicy Sportowej w Końskich. Neptun pewnie pokonał Lubrzankę Kajetanów po bardzo dobrym meczu. Nasi  wciąż są wiceliderem rozgrywek.

Doświadczony Jan Srok ustrzelił w niedzielę dla Neptuna dwa gole!

Drugi w tabeli Neptun podejmował dziewiątą Lubrzankę Kajetanów w ramach 23 kolejki IV Ligi. Wydawało się, że to będzie wyrównany pojedynek, ale nic z tych rzeczy. Od początku do końca dominowali podopieczni Waldemara Szpiegi. Już w 3 minucie konecki zespół na prowadzenie wyprowadził Patryk Kwiecień. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył Łukasz Jamróz.

Początek drugiej odsłony to nieco bardziej wyrównana gra, w 64 minucie przyjezdni za sprawą Pawła Woźniaka zdobyli nawet gola. Jednak ostatnie dziesięć minut to popis Jana Sroki, który na boisko wszedł z ławki rezerwowych. Nasz doświadczony snajper dwukrotnie pokonał golkipera gości tym samym ustalając wynik na 4:1. W środę zawodnicy trenera Waldemara Szpiegi na wyjeździe powalczą z GKS-em Nowiny.

Neptun Końskie – Lubrzanka Kajetanów 4:1
Gole dla Neptuna: Kwiecień, Jamróz, Sroka – 2
Neptun: Herda, Dutkiewicz, Maciejewski, Skalski, Zacharski (Milcarz), Pach (Sroka), Armata, Gardynik (Pilarski), Kwiecień (Płyta), Szymoniak, Jamróz