Neptun pokonuje Orła Wierzbicę [zdjęcia]

Z bardzo mocnym sparingpartnerem przyszło zmierzyć się Neptunowi Końskie wczoraj o godzinie 12.00 na boisku przy ulicy Południowej. Orzeł Wierzbica gra w IV Lidze Mazowieckiej.

Neptun Końskie - Orzeł Wierzbica 12

Podopieczni Waldemara Szpiegi podeszli jednak do przeciwników bez respektu. Już w 7. minucie bramkarza rywali pokonał Krzysztof Pach. Nasz napastnik był wyróżniającą się postacią na boisku i w kolejnych fragmentach meczu wielokrotnie dochodził do sytuacji podbramkowych. W 22. minucie starcia przewrotką trafił w poprzeczkę, ale co się odwlecze to nie uciecze. Dziesięć minut później Pach precyzyjnymi nożycami skierował piłkę do siatki i było już 2:0. W międzyczasie w sytuacji sam na sam prosto w golkipera piłkę posłał Karol Armata.

Drugie 45. minut było bardziej wyrównane, a goście coraz częściej stwarzali sobie sytuacje. W 55. minucie trafienie dla Orła zaliczył Roman Skowroński. Warta odnotowania była jeszcze akcja Piotra Zielińskiego z 78. minuty. Młody napastnik technicznym strzałem próbował pokonać bramkarza z Wierzbicy, ale piłka przetoczyła się minimalnie obok słupka. Dzisiaj grał również Partyzant Radoszyce. Podopieczni Jarosława Komisarskiego aż 7:1 pokonali Gród Ćmińsk – z tego spotkania niebawem zaprezentujemy Państwu wideorelację.

Neptun Końskie – Orzeł Wierzbica 2:1
Gole: Pach – 2, Skowroński (dla Orła)
Skład Neptuna: Surma, Sztandera, Prus-Niewiadomski, Skoczylas, Gardynik, Szymkiewicz, Armata, Sroka, Pach, Pilarski, Cieślik.