Neptun rozjechał Unię Sędziszów, Partyzant pokonał Lubrzankę [wideo, zdjęcia]

Doskonałe wyniki zanotowały kluby z powiatu koneckiego w niedzielnej kolejce piłkarskiej IV Ligi Świętokrzyskiej.

Powyżej zobaczą Państwo fragmenty spotkania Partyzant Radoszyce – Lubrzanka Kajetanów, które podopieczni Jarosława Komisarskiego zwyciężyli 2:1. Jednak pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy nie wyglądała najlepiej. Do przerwy radoszyczanie przegrywali 1:0 po bramce Michała Brachty. Na szczęście w drugiej połowie fani mogli oglądać odmienionego Partyzanta i dzięki trafieniom Bartosza Sosińskiego i Grzegorza Samburskiego ten zespół zgarnął trzy punkty.

Emocji nie było w wyjazdowym pojedynku Neptuna Końskie. Konecczanie pokonali w Sędziszowie tamtejszą Unię 3:0. Gole zdobyli Ernest Supierz, Karol Armata i Jan Sroka. Po pięciu kolejkach ekipa z Końskich jest szósta w tabeli, a drużyna z Radoszyc jedenasta. Podopieczni Waldemara Szpiegi mają jednak do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

W środę o 17.00 Neptun na swoim stadionie podejmie Alit Ożarów, a Partyzant na wyjeździe zmierzy się z Moravią Morawica.