Neptun w świetnym stylu pożegnał się ze swoimi kibicami!

Szósty w tabeli świętokrzyskiej IV ligi Neptun Końskie podejmował u siebie czternastą Moravię Morawica. To był ostatni mecz konecczan przed własną publicznością w tym sezonie.

Zawodnicy trenera Waldemara Szpiegi nie zawiedli. Przeważali od pierwszej do ostatniej minuty na dowód czego w obu połowach wbili swoim rywalom po jednym golu. W 26. minucie na 1:0 trafił Piotr Zieliński, a tuż po przerwie wynik ustalił Piotr Gardynik.

Jutro Partyzant Radoszyce zagra na wyjeździe z Nidzianką Bieliny, w czwartek Neptun w Kazimierzy powalczy ze Spartą, a radoszyczanie u siebie podejmą Pogoń Staszów. Na tym zakończą się czwartoligowe rozgrywki.

Neptun Końskie – Moravia Morawica 2:0
Gole: Zieliński, Gardynik
Neptun: Łukasz Herda — Adrian Bandura, Łukasz Skalski, Piotr Zieliński, Mariusz Skoczylas (Michał Pilarski), Paweł Majchrzak, Ernest Supierz (Jakub Banasik), Dominik Szymkiewicz, Karol Armata, Mateusz Cieślik (Piotr Gardynik), Krzysztof Pach.