Neptun wciąż bez zwycięstwa w Centralnej Lidze Juniorów

W 6. kolejce Centralnej Ligi Juniorów Neptun Końskie pojechała do Warszawy by powalczyć z tamtejszą Polonią. Niestety tym razem nasi nie zdobyli choćby punktu.

Po pierwszej połowie nasi juniorzy mieli korzystny wynik, ponieważ był remis 0:0. To już kolejny mecz z rzędu, w którym MKS przez dużą część spotkania utrzymuje pozytywny rezultat. Niestety w drugiej połowie młodym piłkarzom zabrakło już siły, a w całym meczu przede wszystkim szczęścia (Patryk Wiaderny trafił w poprzeczkę, Cezary Madej strzelił w boczną siatke). Neptun miał kilka dobrych okazji, ale niestety nie wykorzystał ich i nie dopisuje sobie punktów w tabeli Centralnej Ligi Juniorów.

MKS POLONIA W-WA 4:0 MKS NEPTUN KOŃSKIE

Za tydzień piłkarze trenera Jarząba podejmą u siebie będący w czubie tabeli Znicz Pruszków.

Informacje pochodzą z oficjalnego fanpage drużyny juniorów – kliknij TUTAJ by zobaczyć. Przypomnijmy, że Neptun do tej pory zgromadził w rozgrywkach dwa oczka i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.