Neptun wygrywa i awansuje do półfinału regionalnego Pucharu Polski! [wideo, zdjęcia]

Po widowiskowym spotkaniu rozgrywanym w strugach deszczu Neptun Końskie pokonał w ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski Spartę Kazimierza Wielka 3:2!

Takie zwycięstwa jak środowe smakują najlepiej! Podopieczni Waldemara Szpiegi wygrali z drużyną znajdującą się w wyższej lidze. Ekipa z Kazimierzy występuje bowiem w III Lidze Świętokrzysko-Małopolskiej. Do przerwy było 1:1 po golach Krzysztofa Pacha dla MKS-u i Mateusza Węża dla Sparty. W drugiej odsłonie dla naszych trafił raz jeszcze Pach, a także Zieliński. Goście ustanowili wynik w 92. minucie na 3:2 za sprawą Mateusza Wołowskiego. Dzięki temu zwycięstwu Neptun w półfinale okręgowego Pucharu Polski zmierzy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów ze spotkania Neptun-Sparta.

Neptun Końskie – Sparta Kazimierza Wielka 3:2
Bramki: Krzysztof Pach  2, Piotr Zieliński – Neptun. Mateusz Wąż, Mateusz Wołowski – Sparta.

Skład Neptuna: Herda, Sztandera, Majchrzak, Prus-Niewiadomski, Maciejewicz, Szymkiewicz, Gardynik, Sroka, Armata, Skalski, Pach. Ławka: Surma, Skoczylas, Wojna, Cieślik, Pilarski, Kamont, Zieliński.