Neptun wygrywa, Partyzant wygrywa, dobra passa trwa! [wideo, zdjęcia]

Weekendowe rozgrywki IV Ligi Świętokrzyskiej w piłkę nożną przyniosły dobre rezultaty naszych drużyn. Wygrały Neptun i Partyzant.

Powyżej mogą Państwo zobaczyć bramkę Bartłomieja Paprosa zdobytą z rzutu karnego dla Partyzanta.

Radoszyczanie w niedzielę u siebie podejmowali Spartę Kazimierza Wielka, czyli jedną z ostatnich ekip w tabeli IV Ligi. Podopieczni Jarosława Komisarskiego remisowali 1:1 ze swoim rywalem aż do 90 minuty. Wtedy to arbiter tego spotkania podyktował jedenastkę dla gospodarzy, a na gola zamienił ją Bartłomiej Papros.

Partyzant Radoszyce – Sparta Kazimierza Wielka 2:1
Gole dla Partyzanta:
Papros, Sosiński.

Neptun w prestiżowym pojedynku mierzył się z Koroną II Kielce. Piłkarze Waldemara Szpiegi grając na wyjeździe zdominowali rywala i już po pierwszej połowie prowadzili 2:0. Gole dla konecczan zdobyli: Karol Armata i Piotr Gardynik. Kielczanie odpowiedzieli dopiero w 85 minucie trafieniem Arkadiusz Krzemińskiego.

Korona II Kielce – Neptun Końskie 1:2
Gole dla Neptuna:
Armata, Gardynik

Na ten moment Neptun Końskie jest czwarty w tabeli i traci tylko trzy oczka do liderującej Wisły Sandomierz. Nasi zawodnicy mają też rozegrany o jeden mecz mniej od większości rywali. Partyzant zajmuje dziesiątą lokatę. Za tydzień MKS u siebie podejmie Łysicę Bodzentyn, a radoszyczanie powalczą na wyjeździe ze wspomnianym już liderem rozgrywek, czyli sandomierską Wisłą.