Relacja wideo: Neptun wygrywa z Kamienną, przegrana Partyzanta [wideo, zdjęcia]

W środę 30 maja w IV Lidze swoje mecze rozgrywały zespoły z powiatu koneckiego: Partyzant Radoszyce oraz Neptun Końskie. Konecczanie wygrali po batalii z Kamienną Brody. Partyzant poległ w starciu z Alitem Ożarów.

Ekipa z Radoszyc zajmująca szóste miejsce w tabeli u siebie podejmowała Alit, który w lidze jest na czwartej lokacie.  Partyzant do przerwy przegrywał 1:2, a gola dla drużyny z naszego powiatu zdobył Paweł Markowicz. Druga odsłona to niestety dominacja gości, która została udokumentowana kolejnymi dwoma trafieniami. W najbliższą niedzielę radoszyczanie na wyjeździe powalczą z Nidzianką Bieliny.

Partyzant Radoszyce – Alit Ożarów 1:4
Gol dla Patyzanta: Paweł Markowicz

Zwycięstwo w środę odniósł za to Neptun Końskie. Nasi zawodnicy po brzydkim, pełnym fauli meczu pokonali Kamienną Brody 1:0. W tym spotkaniu złamania palca ręki doznał Łukasz Skalski. W ostatniej minucie czerwoną kartkę otrzymał Jakub Banasik, a Jan Sroka nie wykorzystał rzutu karnego. Mimo tych niesprzyjających okoliczności nasi wygrali po trafieniu Krzysztofa Pacha z 41 minuty. Kolejny mecz Neptun zagra na wyjeździe – w najbliższy weekend w Ożarowie z Alitem. Neptun wciąż jest wiceliderem IV Ligi.

Neptun Końskie – Kamienna Brody 1:0
Gol dla Neptuna: Krzysztof Pach
Neptun: Herda, Maciejewski, Skalski, Piwowar, Pilarski (Banasik), Armata, Sroka, Szymoniak, Skoczylas, Dutkiewicz, Pach (Zieliński).