Neptun zwycięża w dokańczanym spotkaniu! [zdjęcia]

Z uwagi na ulewny deszcz mecz Neptuna Końskie z Wierną Małogoszcz rozgrywany w niedzielę 12 maja musiał zostać przerwany po pierwszej połowie przy prowadzeniu konecczan 2:0. W środę dokończono to spotkanie i po bardzo emocjonujących 45 minutach ekipa trenera Waldemara Szpiegi wygrała 3:2.

W pierwszej połowie rozegranej 12 maja gole dla koneckiego klubu zdobyli: Piotr Zieliński oraz Krzysztof Pach. W środę Pach trafił drugi raz, ale i goście odpowiedzieli dwiema bramkami – gole zdobyli Mateusz Fryc i Paweł Bąk. To ostatecznie pozwoliło Neptunowi zwyciężyć 3:2.

Drużyna trenera Waldemara Szpiegi jest druga w tabeli IV Ligi, a do liderującej Korony II Kielce traci sześć punktów. W tych rozgrywkach do rozegrania pozostały jeszcze cztery kolejki. W sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Sportowej Neptun Końskie podejmie Unię Sędziszów.

Neptun Końskie – Wierna Małogoszcz 3:2
Gole dla Neptuna: Pach – 2, Zieliński