REKLAMA

Niebiezpiecznie na drogach w gminie Stąporków! [zdjęcia]

W ciągu zaledwie kilku godzin we wtorek doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie gminy Stąporków. Zawiniła brawura i… alkohol!

REKLAMA

Około godziny 15:00 w miejscowości Hucisko w gminie Stąporków miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem jednego samochodu osobowego. –„Kierująca Renault Clio 32-letnia mieszkanka gminy Stąporków straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. Patrol, który przybył na miejsce stwierdził, że kobieta była nietrzeźwa. Miała 1,4 promila alkoholu we krwi. Po zdarzeniu została zabrana do szpitala w Końskich, gdzie po wykonaniu badań została zwolniona do domu. Podróżowała z pasażerką, która nie odniosła żadnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.” – informuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Wiadomym jest, że kobieta poniesie konsekwencje prawne związane z dokonanym przez siebie czynem.

Nieco ponad godzinę później doszło do kolejnego zdarzenia. –„Około godziny 16:45 w miejscowości Kozia Wola na Drodze Krajowej 42. W kierunku Końskich jechała kolumna pojazdów. Tę kolumnę zaczął wyprzedzać kierujący Fordem. Niedostatecznie upewnił się czy może  podjąć manewr wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go w tym samym czasie BMW. Kierujący BMW wykonując manewr obronny zjechał na lewą stronę, gdzie uderzył w słupek hektometryczny.  Natomiast Ford gwałtownie odbił w prawo powracając na swój pas ruchu, gdzie doprowadził do zderzenia z Mercedesem. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał obrażeń, sprawca kolizji został ukarany mandatem.” – informuje Piotr Przygodzki.

W wyniku kolizji w Koziej Woli Ford dachował i auto zostało znacząco uszkodzone.

Również dzisiaj i również w Koziej Woli samochód osobowy zderzył się z dzikiem. Na szczęście jego kierowca nie ucierpiał.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *