REKLAMA

Listy wyborcze do Rady Powiatu Koneckiego

Państwowa Komisja Wyborcza nie opublikowała jeszcze oficjalnych list wyborczych na wybory zaplanowane na 21 października. Udało nam się jednak dotrzeć do list komitetów, które powalczą o władzę w Radzie Powiatu Koneckiego. Uwaga: listy mogą być niekompletne, może także brakować całych, mniej znanych komitetów. 

REKLAMA

Okręg 1 (Miasto i Gmina Końskie)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
1 PLECH Robert Piotr
2 SUŁEK-ZIĘBA Małgorzata
3 KIJ Beata Elżbieta
4 PASEK Wojciech Mirosław
5 SZEJNA-WRZESZCZ Izabela Maria
6 ŻELSKI Rafał Tomasz
7 MULARCZYK Anna Mirosława
8 SOTA Antoni
9 BĄK Gerard
10 WIADERNY Jan Wacław
11 OWCZAREK Wojciech Bartłomiej

REKLAMA

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 PASTERCZYK Kazimierz Wacław
2 HARAZIŃSKI Stanisław
3 DUDA Dorota Małgorzata
4 KIEPAS Mirosław
5 ARMADA Sylwia
6 AUGUSTYNIAK Jolanta Katarzyna
7 JAKÓBCZYK Bogusław Sebastian
8 PIETRASIK Waldemar
9 STRUZIK Roman
10 WĘŻYKOWSKA Katarzyna Agata
11 PISKOREK Jarosław Bogusław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 LENART Andrzej Marek
2 BANASIK Dariusz Andrzej
3 LASOTA Jarosław Andrzej
4 KUBKA Łukasz Adam
5 STRUZIK Cezary Gabriel
6 WIKIERA Marian Franciszek
7 PELIWO Ewa Maria
8 KARBOWNIK Ewa
9 BANASIK Dominika
10 GĄSZCZ Alina Agata
11 KUBICKI Kamil

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

1 GĄSZCZ Marian
2 PTAK Ewelina Elżbieta
3 SORN Katarzyna
4 KIESZEK Eryk Norbert
5 MALKOWSKA Anna
6 SZCZYRBA Paweł Artur
7 BARAN Joanna Jadwiga
8 GAWĘDA Józef
9 SERAFIN Krzysztof
10 ZAGDAŃSKA Agata Aleksandra
11 PYTLOS Marcin Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 PRASAŁ Magdalena
2 BANASIK Donata Małgorzata
3 MATERA Jacek Stanisław
4 PRZYBYLSKI Michał Jacek
5 LASOTA Ewa
6 KOWALIK Daniel Grzegorz
7 KUBAŁA Jarosław
8 GRUSZCZYŃSKA Ewelina Aneta
9 BRZECHWA Rafał Piotr
10 MASŁOWSKI Jarosław Daniel
11 SOBAŚ Adam

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 JASIŃSKI Krzysztof Tomasz
2 MŁYNARCZYK Grzegorz
3 KACPERSKI Stanisław
4 CIEPLIŃSKA Barbara Stanisława
5 DWORAK Anna Magdalena
6 KOWALCZYK Jarosław Andrzej
7 KRAWCZYK Justyna Mirosława
8 LACHOWSKI Jan Mirosław
9 OWCZAREK Janusz
10 ZBRÓG Beata Halina
11 ZIELIŃSKI Marcin Rafał

Okręg 2 (Miasto i Gmina Stąporków)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 SKOWRON Wiesław Józef
2 GARBACZ Leopold
3 ZIELIŃSKA Alicja Julianna
4 MAKIEŁA Joanna Barbara
5 WILKOWSKI Przemysław Karol
6 ŚCIBISZ Iwona Katarzyna
7 SALATA Zdzisław

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 KURCBART Czesław
2 MŁODAWSKI Dariusz
3 DZIUBIŃSKA Anna Małgorzata
4 RUSIN Krzysztof
5 KUSZTAL Beata
6 NIZIOŁEK Edyta
7 SIONKOWSKA Krystyna

 

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 GRĘDA Paweł Wojciech
2 ŁAPKA Izabela
3 BROŻYNA Lilia
4 KALIONWSKA Agnieszka
5 JANUS Ryszard
6 SŁOKA Kazimierz Jan
7 PIOTROWSKI Piotr

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

1 DOMAGAŁA Marian Krzysztof
2 LISOWSKI Kamil Krzysztof
3 GAWIOR Anna Ewa
4 SAŁUDA Maria
5 CECKA Halina
6 DAJCZER Jakub
7 JEDYNAK Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 WOJCIEROWSKI Krzysztof
2 MAJOS Sławomir
3 ŚCIEGIENNA Monika Agnieszka
4 ZIOMEK Krzysztof
5 KITA Kinga
6 SOCHA Agnieszka Marzena
7 PLEWA Andrzej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 PIETRAS Stanisław
2 STACHERA Lidia
3 RURARZ Genowefa Irena
4 WERENS Marek
5 MICHALCZYK Marcin Dawid

Okręg 3 (Gminy: Radoszyce, Fałków, Ruda Maleniecka)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 WÓJCIK Jacek Wojciech
2 OLEJNIK Krzysztof
3 WYCISZKIEWICZ Sylwia
4 PIOTROWSKI Leszek Stanisław
5 ZAWRZYKRAJ Beata Joanna
6 PRZEPIÓRA Angelika Martyna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 SOBOŃ Bogdan Marian
2 MICHALSKA Marianna Grażyna
3 RELIDZYŃSKA Urszula Jadwiga
4 WAJNBERGER Anna Anastazja
5 JANUS Andrzej Jan
6 RELIDZYŃSKI Krzysztof Mariusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

1 PĘKALA Paweł
2 ROZMUS Damian
3 BAJOR Wioletta Mariola
4 POPIEL Elżbieta Anna
5 KULETA Agnieszka
6 STACIWA Sławomir Witold

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 LEŚNIEWICZ Danuta
2 ŚLIWA Bogdan Jan
3 NOWAK Krzysztof Wojciech
4 LEWANDOWSKA Krystyna Małgorzata
5 MUSIAŁ Monika
6 STĘPIEŃ Janusz Marian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 NALEWCZYŃSKI Tomasz Jerzy
2 BAŃBURSKA Marta Dorota
3 KONIECZNY Andrzej Stanisław
4 SMOŁUCH Albert Zdzisław
5 TATAR Kinga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 ADAMCZYK Marian Roman
2 BASIAK Teresa
3 MYSZKOWSKA Danuta
4 NOWAK Mirosław
5 STACIWA Czesław

Okręg 4 (Gminy: Smyków, Gowarczów, Słupia Konecka)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 BIEGAJ Renata
2 PRASAŁ Jan Marcin
3 SPERA Katarzyna
4 DUDZIC Bożena
5 SZLĘZAK Krzysztof Janusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 SZAMBELAN Stefan
2 WÓJCIK Witold
3 KAŁMUK Aleksndra
4 DĘBSKA Dorota Elżbieta
5 ARCAB Łukasz Piotr

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 PIEC Grzegorz
2 KOZIŃSKI Krzysztof Julian
3 ŻURAWSKI Tadeusz
4 PETRUS Izabela
5 KUBICKA Justyna Sylwia

 

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KREATYWNA JEDNOŚĆ POWIATU KONECKIEGO

1 BRELSKI Mariusz Stanisław
2 KOŁODZIEJCZYK Katarzyna
3 BŁOŃSKI Kazimierz
4 OPARA Katarzyna
5 PĘKALA Michał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE TKN

1 KOSMA Mariusz
2 NOWAKOWSKA Małgorzata Bogumiła
3 PAWLIKOWSKA Barbara Anna
4 WIATROWSKI Dariusz Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNI ZIEMI KONECKIEJ KRZYSZTOF OBRATAŃSKI

1 GAD Edyta
2 GRZEGORCZYK Łukasz Dariusz
3 LACHOWSKI Mirosław
4 STACH Katarzyna
5 WĘGRZYN Rafał

 

REKLAMA
REKLAMA