REKLAMA

Niższe ligi: Kamienna Wola wygrywa derby, nasi wygrywają w A Klasie

W miniony weekend odbyły się derby powiatu koneckiego w B Klasie, a w nich Smyków został pokonany przez Kamienną Wolę. W A Klasie Radiator$ i Tęcza zwyciężyły w swoich meczach. 

REKLAMA

W A Klasie Radiator$ Stąporków i Tęcza Gowarczów rozegrały spotkania na własnym boisku i oba te kluby zwyciężyły. Po siedmiu rozegranych meczach stąporkowski team zajmuje szóste miejsce w tabeli. Tęcza rozegrała dotychczas sześć spotkań i zajmuje w A Klasie siódme miejsce.  W przyszłym tygodniu w Masłowie Tęcza powalczy z MSS Klonówką, a Radiator$ podejmą Orlęta Kielce (ten mecz w Stąporkowie w niedzielę o godzinie 15.00).

REKLAMA

Radiator$ Stąporków 1 — 0 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Gol: Patryk Kwiecień 10′
Radiator$: Piotr Śliwiński — Paweł Mendygrał, Karol Płatek, Łukasz Miążek, Tomasz Kapusta, Arkadiusz Karpiński , Patryk Mastalerz (Łukasz Kwiecień), Piotr Połeć, Dariusz Kucbart  (Grzegorz Siudek), Patryk Kwiecień, Piotr Skowron.

Tęcza Gowarczów 3 — 1 Wicher Miedziana Góra
Gole dla Tęczy: Marcin Cieślik – 2, Łukasz Sołtuniak
Tęcza: Łukasz Arcab — Bartłomiej Sidor, Arkadiusz Pacocha, Piotr Pielarz, Mateusz Arcab, Grzegorz Gałązka (Marcin Stolarczyk), Hubert Cieślik, Paweł Skowron, Mateusz Cieślik, Marcin Cieślik, Daniel Bakura (Łukasz Sołtuniak).

W Klasie B doszło do starcia derbowego. Tym razem w pojedynku dwóch ekip z powiatu koneckiego dużo lepszym zespołem okazała się popularna Kamionka. Gracze z gminy Stąporków zwyciężyli aż 3:0. Na ten moment KS Kamienna Wola zajmuje w tabeli szóste miejsce, a KS Smyków przedostatnie dziesiąte. Za tydzień smykowianie powalczą w Strawczynku z Ekstremalnymi, a Kamionka w sobotę o 15.00 podejmie w Stąporkowie Granat Borki.

KS Smyków 0 — 3 KS Kamienna Wola
Gole: Paweł Werner, Zbigniew Boruń, Paweł Bernatek
KS Smyków: 
Michał Paluch, Kamil Dulewicz (Adrian Grabarczyk), Hubert Misztal, Maksymilian Miśtal (Dominik Kołodziejczy), Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg , Damian Dulewicz, Michał Lisowski, Michał Mirosławski, Janusz Rybak, Wiktor Zbróg (Artur Dulewicz).

REKLAMA