REKLAMA

Niższe ligi: Smyków i Tęcza rozegrały zaległe spotkania

Klub Sportowy ze Smykowa i Tęcza Gowarczów rozgrywały w miniony weekend zaległe spotkania w swoich ligach. Dla Tęczy mecz ten okazał się bardzo szczęśliwy. 

REKLAMA

Smykowianie w ramach rozgrywek o mistrzostwo Klasy B mierzyli się z Czarnovią Kielce (zaległy mecz z 1 kolejki) i niestety przegrali 2:1. KS Smyków jest dziesiąty w tabeli, a druga drużyna z naszego powiatu – KS Kamienna Wola zajmuje ósme miejsce i już zakończyła rundę jesienną. Smykowianie rozegrają jeszcze jeden mecz: w najbliższą sobotę o 12.00 podejmą u siebie Skałę Tumlin.

REKLAMA

Czarnovia Kielce – KS Smyków 2:1
Gol dla Smykowa: Dawid Kołodziejczyk
KS Smyków: Michał Paluch, Hubert Misztal, Maksymilian Miśtal, Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg, Damian Dulewicz (Wiktor Zbróg), Adrian Grabarczyk, Michał Mirosławski, Michał Słowiński, Janusz Rybak,  Artur Dulewicz.

Z kolei zaległy mecz z 6 kolejki A Klasy w weekend rozegrali zawodnicy Tęczy Gowarczów. Ten mecz drużyna rozegrała na wyjeździe z Politechniką Świetokrzyską Kielce. Po słabych pierwszych 45 minutach Tęcza remisowała 1-1 po golu Marcina Cieślika. Natomiast druga część spotkania to już popis podopiecznych Pawła Skowrona. Mocne słowa w szatni sprawiły że po przerwie na boisko wyszła zupełnie inna drużyna. W 57 minucie Mateusz Cieślik strzałem z dystansu podwyższył wynik na 2-1, ten sam zawodnik w 80 minucie w sytuacji sam na sam zdobył trzecią bramkę dla Tęczy. Kropkę nad i postawił Daniel Bakura ustalając wynik spotkania na 4-1. Tęcza jest obecnie trzecia w tabeli A Klasy (Radiators$ Stąporków zakończyli rundę i zajmują dziewiątą pozycję), gowarczowianie rozegrają jeszcze jeden mecz – w sobotę o godzinie 12.00 podejmą u siebie Victorię Mniów.

Politechnika Świętokrzyska Kielce – Tęcza Gowarczów 1:4
Gole dla Tęczy: Marcin Cieślik, Mateusz Cieślik – 2, Daniel Bakura
Tęcza: Łukasz Arcab, Jakub Ziębaczewski (Daniel Feliński), Piotr Pielarz, Łukasz Sołtuniak (Daniel Bakura), Mateusz Feliński, Grzegorz Gałązka, Hubert Cieślik, Paweł Skowron, Mateusz Cieślik, Marcin Cieślik, Mateusz Więckowski.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *