REKLAMA

Niższe ligi: Tęcza i Fałków przegrywają, dobre wyniki drużyn z gminy Stąporków

Zaglądamy na boiska w piłkarskich świętokrzyskich klasach A i B. Tym razem szczęście dopisało zespołom z gminy Stąporków. Bardzo słabo wypadły zaś Tęcza Gowarczów oraz GLKS Fałków. 

REKLAMA

Radość piłkarzy Kamiennej Woli po wygranej z Orliczem II Suchedniów.

A Klasa:
Orlęta Kielce – Tęcza Gowarczów 4:1 
Tęcza: Łukasz Arcab, Łukasz Ryszkiewicz, Bartłomiej Sidor, Jakub Ziębaczewski, Marcin Stolarczyk, Łukasz Sołtuniak, Grzegorz Gałązka, Hubert Cieślik , Paweł Skowron, Marcin Cieślik, Mateusz Więckowski.
Gol dla Tęczy: Marcin Cieślik

REKLAMA

W przyszła niedzielę o godzinie 11:00 Tęcza podejmie u siebie Polonię Białogon Kielce. Podopieczni trenera Skowrona na ten moment zajmują 11 pozycję w 14 zespołowej tabeli A Klasy.

B Klasa:
KS Smyków – Futsal Nowiny 1:1
KS Smyków: Michał Paluch, Wojciech Bednarczyk (Damian Grzela), Dawid Kołodziejczyk, Damian Zbróg , Damian Dulewicz, Michał Mirosławski, Sebastian Janus (Maksymilian Miśtal), Arkadiusz Zbróg (Janusz Rybak), Michał Słowiński, Wiktor Zbróg (Mateusz Dudek), Artur Dulewicz.

KS Kamienna Wola – Orlicz II Suchedniów 3:1 
KS Kamienna Wola: Michał Bernat, Łukasz Kowal, Mariusz Domagała,  Sebastian Danikowski (Paweł Werner), Paweł Bernatek, Norbert Romanowski (Krzysztof Milczarz), Kacper Majchrzak, Artur Dziedzic (Krzysztof Boruń), Dawid Lewandowski, Robert Mączyński, Michał Kos (Damian Milczarz).

GLKS Fałków – Radiator$ Stąporków 0:4
GLKS Fałków: Piotr Arwaj, Adam Lipski, Wojciech Wysokiński, Marcin Czechowski, Kacper Ostrowski, Grzegorz Kądziela (Adam Kaczmarek), Rafał Szymczyk (Mateusz Wysokiński, Bartosz Bartosiński), Dariusz Szymczyk, Mateusz Szulc (Maksymilian Świercz), Marcin Zapart, Michał Palus.
Radiator$: Kacper Świercz, Paweł Mendygrał, Michał Małecki, Piotr Skowron, Tomasz Kapusta, Patryk Mastalerz, Paweł Łuczyński, Adrian Kurdziuk, Dariusz Kucbart , Konrad Kotte, Kacper Nawara.

W tabeli B Klasy: KS Smyków zajmuje 7 miejsce, GLKS Fałków 5 lokatę, Kamienna Wola jest na 8 pozycji, a Radiator$ Stąporków są wiceliderem.

Za tydzień: GLKS Fałków na wyjeździe zagra z ULKS Łączna, Radiator$ u siebie powalczą z Victorią Mniów (niedziela, godzina 11:00), KS Kamienna Wola pauzuje, a KS Smyków na wyjeździe zagrają ze Skałą Tumlin.

REKLAMA
REKLAMA