REKLAMA

Norbi w wakacje zagra w naszym powiecie!

Zapowiada się gorący powrót do wielkich gwiazd przełomu wieku. Do tej pory wiedzieliśmy o tym, że w wakacje zobaczymy w powiecie koneckim Stachursky’ego oraz Krzysztofa KASĘ Kasowskiego, teraz do tego grona dołącza także Norbi. 

REKLAMA

Powyżej możecie obejrzeć największy hit Norbiego – „Kobiety są gorące”.

Norbi, czyli Norbert Dudziuk weźmie udział w święcie gminy Słupia (Konecka),  w dorocznych Dożynkach Gminnych. Tę imprezę zaplanowano na 27 sierpnia – jest to ostatnia niedziela wakacji. –„Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, ale i gości z całego powiatu, bo to przecież ostatnia niedziela wakacji do wspólnej zabawy. Zagra u nas Norbi, a po jego koncercie zorganizowana zostanie dyskoteka pod gwiazdami z dj-em” – opowiada nam Robert Wielgopolan, wójt Słupi.

REKLAMA

Święto rozpocznie się już o godzinie 14.00 na placu festynowo-targowym w Słupi od uroczystej mszy świętej. Następnie w tym samym miejscu rozpocznie się już typowy festyn. –„Będzie prezentacja i tradycyjne obśpiewanie wieńców dożynkowych, wystąpią dzieci i młodzież ze szkół z terenu całej gminy, zorganizujemy właśnie dla najmłodszych liczne konkursy z nagrodami oraz gry, zabawy i animacje. W planach jest także degustacja potraw z sołectw naszej gminy” – opowiada nam Anna Kołodziejczyk z Urzędu Gminy w Słupi, jedna z organizatorek wydarzenia.

Natomiast koncert gwiazdy dnia – Norbiego przewidziany jest około godziny 18.00. Po nim rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, która potrwa do późnych godzin nocnych.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *