Norbi w wakacje zagra w naszym powiecie!

Zapowiada się gorący powrót do wielkich gwiazd przełomu wieku. Do tej pory wiedzieliśmy o tym, że w wakacje zobaczymy w powiecie koneckim Stachursky’ego oraz Krzysztofa KASĘ Kasowskiego, teraz do tego grona dołącza także Norbi. 

REKLAMA

Powyżej możecie obejrzeć największy hit Norbiego – „Kobiety są gorące”.

Norbi, czyli Norbert Dudziuk weźmie udział w święcie gminy Słupia (Konecka),  w dorocznych Dożynkach Gminnych. Tę imprezę zaplanowano na 27 sierpnia – jest to ostatnia niedziela wakacji. –„Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy, ale i gości z całego powiatu, bo to przecież ostatnia niedziela wakacji do wspólnej zabawy. Zagra u nas Norbi, a po jego koncercie zorganizowana zostanie dyskoteka pod gwiazdami z dj-em” – opowiada nam Robert Wielgopolan, wójt Słupi.

REKLAMA

Święto rozpocznie się już o godzinie 14.00 na placu festynowo-targowym w Słupi od uroczystej mszy świętej. Następnie w tym samym miejscu rozpocznie się już typowy festyn. –„Będzie prezentacja i tradycyjne obśpiewanie wieńców dożynkowych, wystąpią dzieci i młodzież ze szkół z terenu całej gminy, zorganizujemy właśnie dla najmłodszych liczne konkursy z nagrodami oraz gry, zabawy i animacje. W planach jest także degustacja potraw z sołectw naszej gminy” – opowiada nam Anna Kołodziejczyk z Urzędu Gminy w Słupi, jedna z organizatorek wydarzenia.

Natomiast koncert gwiazdy dnia – Norbiego przewidziany jest około godziny 18.00. Po nim rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, która potrwa do późnych godzin nocnych.

 

REKLAMA
Pin It