REKLAMA

Nowa sala bankietowa koło Radoszyc. Nazywa się Pod Lasem [wideo, zdjęcia]

W miejscowości Podlesie w pobliżu miejscowości Plenna oraz Radoszyc powstała zupełnie nowa sala bankietowa. Nosi ona nazwę „Pod Lasem”, co związane jest z jej zaciszną i bliską przyrody lokalizacją. W sali można zorganizować przyjęcie nawet dla 200 osób. Dodatkowym autem jest duża baza noclegowa – w kilkunastu pokojach może nocować nawet ponad 50 osób. Już teraz można umawiać się na oglądanie i rezerwować telefonicznie swoje imprezy – 603 856 061.

REKLAMA

Powyżej możecie Państwo zobaczyć wideoprezentację tego obiektu.
Właścicielem „Sali pod Lasem” jest Władysław Kuleta, który samemu wymyślił jej wygląd, a następnie stworzył ją od podstaw. Pierwsze mniej oficjalne, zamknięte imprezy w obiekcie odbywały się już jesienią 2018 roku. Oficjalna inauguracja jej działania odbyła się w sylwestra 2018/2019. Wtedy to w pięknej sali, której ozdobą są wspaniałe kolumny miał miejsce bal na 170 osób, a przygrywał zespół Impuls.

„Sala pod Lasem” dysponuje własnym obszernym parkingiem, altaną zewnętrzną i jest usytuowana w pobliżu drogi krajowej nr 74 oraz drogi wojewódzkiej 728. Sala znajduje się 3 kilometry od Radoszyc oraz 4 kilometry od Sielpi Wielkiej. Otacza ją gęsty las, który zapewnia ciszę i błogi spokój.

REKLAMA

Sala rusza i ciągle ma wolne terminy na najbliższe miesiące. Jednodniowe wesele w „Sali pod Lasem” to pięć dań gorących i tak naprawdę pełen serwis – wiejski stół, ciasta, napoje zimne i gorące. Dwudniowe to aż osiem dań gorących. Gospodarze na chrzciny i komunie przewidują po 3 ciepłe danie, a na stypy dwa, do tego oczywiście każdorazowo na stołach znajdziemy ciasta, zimną płytę, zimne napoje, a na osobnych stolikach również gorące napoje. W sali może na raz bawić się nawet do 200 osób. Ma ona również bazę noclegową dla minimum 50 osób w nowych pokojach. Właściciele zapraszają już teraz do rezerwowania swoich imprez!

„Sala pod Lasem” – Podlesie 1A, gmina Radoszyce. 

Rezerwacje telefoniczne: 603 856 061

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *