REKLAMA

Nowe kursy w Szkole Jazdy Szcześniak w Końskich i Stąporkowie

W ostatnich dniach rozpoczęły się nowe kursy w Szkole Jazdy Szcześniak w Końskich i w Stąporkowie. To dobra szansa by rozpocząć szkolenie z całą grupą zainteresowanych. 

REKLAMA

Szkoła Jazdy Szcześniak to profesjonalizm i dobra cena.

„Rozpoczynamy nowe wiosenny kursy w naszej szkole zarówno w Końskich, jak i w Stąporkowie. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych, bo to dobry czas na rozpoczęcie kursy jeśli prawo jazdy chce się zrobić w okresie letnim – kiedy dzień jest dłuższy, a jazda przyjemniejsza.” – mówi nam Sławomir Szcześniak, właściciel szkoły jazdy.

REKLAMA

Szkoła Jazdy Szcześniak od wielu lat funkcjonuje w Stąporkowie, a siedzibę ma przy ulicy Piłsudskiego 142. W Końskich działa od kilku miesięcy z siedzibą w biurowcu przy Spółdzielczej 24. W tej „nauce jazdy” zrobimy „prawko” w kategoriach: A, A2, B, C, C+E, wykonamy także szkolenia dla kierowców zawodowych. Kursy na prawo jazdy w kategoriach A, A2 oraz najpopularniejszej dotyczącej samochodów osobowych B kosztują 1400 złotych

Więcej informacji o szkole znajdziecie na jej stronie internetowej TUTAJ oraz facebooku TUTAJ. Telefoniczny kontakt ze szkołą: 662 037 992 lub 502 312 475.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA