REKLAMA

Nowoczesne badania w Marlla-med! [wideo, zdjęcia]

Marlla-med Centrum Zdrowia i Rehabilitacji z Czermna w gminie Fałków cały czas się rozwija. Od niedawna kompleks oferuje kolejne nowe badania i zabiegi – między innymi specjalistyczne USG dla mężczyzn. 

REKLAMA

Centrum Zdrowia z Czermna to już nie tylko rehabilitacja. To przychodnia z prawdziwego zdarzenia, w której można się leczyć także na Narodowy Fundusz Zdrowia. W przychodni prywatnej od dłuższego czasu przyjmują specjaliści: chirurgii naczyniowej, chorób wewnętrznych, kardiolog, neurolog, ortopeda, reumatolog i urolog. W przychodni NFZ można korzystać z usług lekarza rodzinnego doktora Ryszarda Tarkowskiego oraz lekarza specjalisty chorób wewnętrznych i diabetologii doktor Małgorzaty Kozielskiej. Korzystanie z pomocy tych dwóch specjalistów jest w pełni darmowe.

W centrum rehabilitacji korzystać można z najnowocześniejszych urządzeń w naszym regionie. To między innymi aquavibron, krioterapia, specjalistyczne łóżko masujące i salus talent. Specjaliści Marlla-medu wykonują też terapie falami uderzeniowymi, radiofalami oraz laserem. Oczywiście w razie potrzeby dorośli oraz dzieci mogą także ćwiczyć i trenować z rehabilitantami. Wykonują oni również rozluźniające i lecznicze masaże.

REKLAMA

Pacjenci Przychodni NFZ Marlla-medu mogą nie tylko konsultować się z lekarzami, ale i wykonywać specjalistyczne badania: laboratoryjne – między innymi z krwi, moczu oraz kału; badania RTG, USG, Spirometrię oraz EKG.

Od niedawna kardiolog Andrzej Cieciorowski wykonuje w centrum pełen serwis badań związanych z sercem. W czermińskiej przychodni można więc zrobić Echo Serca, EKG i jeszcze kilka mniejszy badań. Nowością jest także zwiększenie zakresu badań urologicznych dla mężczyzn. Podczas wizyty u urologa lek.med. Michała Lipowskiego jest możliwość wykonania badania USG gruczołu krokowego przezodbytniczego, czyli tak zwanej prostotaty. Badanie to nazywa się TRUS i jest innowacją w skali naszego regionu. Jego cena zaś jest najniższa w naszej okolicy.

Więcej o możliwościach leczenia dostępnych w Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Marlla-Med znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.marlla-med.pl, zapisów można dokonywać pod numerem telefonu 785 303 040.

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA
REKLAMA