REKLAMA

Nowości w Centrum Zdrowia Marlla-med w Czermnie

Od kilku tygodni Centrum Zdrowia Marlla-med w Czermnie, w gminie Fałków jest też placówką Podstawowej Opieki Zdrowotnej współpracującą z NFZ. Ponadto cały czas rozwija swój wachlarz usług. 

REKLAMA

Od marca w Centrum Zdrowia i Rehabilitacji w każdą trzecią środę miesiąca, od godziny 15.00 przyjmuje lek.med. Janusz Stępień. To specjalista chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz angiologii. Doktor Stępień to także Ordynator Świętokrzyskiego Centrum Chirurgii Naczyniowej i Angiologii.

Natomiast od kwietnia w każdy drugi czwartek miesiąca, od godziny 16.00 przyjmować będzie specjalista kardiologii Andrzej Cieciorowski. Podczas wizyty istnieje możliwość wykonania badania elektrokardiografii (EKG) oraz echokardiografii (Echo serca).

REKLAMA

Zapisy do obu specjalistów przyjmowane są pod numerem telefonu  785 303 040.

Od początku marca w Centrum Marlla-med można także w każdą środę między 8.00, a 10.00 wykonywać różnego rodzaju badania krwi i moczu w ramach NFZ. Pacjenci zadeklarowani w Centrum mają te badania za darmo. W czermińskiej placówce w ramach NFZ są też wykonywane badania USG oraz EKG.

Kolejna nowość w Marlla-med to bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne. Specjaliści od rehabilitacji pracujący w tym miejscu podczas pierwszej wizyty, której celem będzie zdiagnozowanie problemu nie będą pobierać od Państwa opłat.

Przypomnijmy, że Centrum Zdrowia Marlla-med mieści się w powiecie koneckim, w gminie Fałków, w miejscowości Czermno – ulica Osnowa 99A. Więcej na stronie internetowej tej jednostki – kliknij TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *