REKLAMA

Nowości w koneckim Circle K. Lokalne piwa i … Angry Birds! [zdjęcia]

Konecka stacja Circle K znajdująca się przy ulicy Piłsudskiego (wyjazd w kierunku Modliszewic) zachęca do skorzystania z nowych usług i promocji. To między innymi bogaty wybór regionalnych piw z małych lokalnych browarów. Dostępne są także piwa kraftowe i rzemieślnicze. Przez wakacje trwa też akcja z Angry Birds – za punkty korzystający z usług stacji mogą otrzymać duże pluszowe breloki z podobiznami bohaterów kultowej gry i filmu. Pamiętajmy, że Circle K to zawsze najwyższa jakość paliwa, dobrze wyposażony sklep oraz przepyszne hot dogi. 

REKLAMA

Na stacji pojawił się nowy dział poświęcony w 100% niespotykanym piwom. Znajdziemy tam złociste trunki warzone nie na masową skalę – są to piwa lokalne, regionalne, kraftowe, a nawet rzemieślnicze. Wybór jest duży, a ceny naprawdę przystępne.

REKLAMA

Drugą nowością na Circle K jest promocja punktowa z Angry Birds! Teraz na Circle K znajdziesz całą drużynę Angry Birds! Jak stać się właścicielem całej kolekcji? To proste. Tankuj, rób zakupy na  stacjach, odbieraj naklejki i wymieniaj je na super pluszowe breloki. Ucieszą wszystkich, nie tylko tych najmłodszych! W zabawie nie tylko zbierasz znaczki, które możesz wymienić na pluszowego breloka. Każdy Twój zakup to również nagroda instant, którą otrzymasz od razu – świetnej jakości przylepiak, który możesz przyklejać i odklejać, ile razy zechcesz. To doskonała naklejka na obudowę telefonu lub zabawka, którą możesz wykorzystać do rzucania do tarczy. Zbierz całą kolekcję!

Poniżej możecie zobaczyć relację wideo z otwarcia stacji: 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *