REKLAMA

Nożem zaatakował w gminie Końskie. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa [foto]

W jednej z miejscowości gminy Końskie mężczyzna, który zatrzymał się samochodem by odebrać telefon został ugodzony nożem w plecy. Napastnik został zatrzymany i usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. 

REKLAMA

W czwartek po południu koneccy policjanci dostali zgłoszenie od lekarza dyżurującego, że w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym został przyjęty mężczyzna z raną ciętą, prawdopodobnie od noża.  Ustalono, że pokrzywdzonym jest 31-latek, mieszkaniec gminy Końskie. – „Ze wstępnych informacji przekazanych przez pokrzywdzonego wynikało, że poprzedniego dnia, tj. w środę jechał samochodem marki Honda przez jedną z miejscowości w gminie Końskie. Zatrzymał pojazd w celu odebrania telefonu komórkowego. W tym czasie podszedł do niego mężczyzna i zwrócił mu uwagę, że tu nie wolno parkować. Mężczyzna ten miał w ręce nóż. Kiedy wsiadał do samochodu został zraniony nożem w dolną część pleców. Odjechał z miejsca zdarzenia i na drugi dzień zgłosił się do szpitala.” – relacjonuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Policjanci szybko ustalili prawdopodobnego sprawcę tego zdarzenia. Podejrzanym jest 42-letni mieszkaniec gminy Końskie, który wczoraj po południu został zatrzymany przez funkcjonariuszy, noc spędził w policyjnym areszcie, a dziś został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

REKLAMA
REKLAMA