REKLAMA

O dziennikarstwie i podróżach – benefis Marzeny Kądzieli

Znana dziennikarka i podróżniczka mieszkająca i pracująca w Końskich, Marzena Kądziela obchodzi swoje święto. W piątek będzie miał miejsce jej benefis. 

REKLAMA

Benefis

Uroczystość podsumowującą działalność i osiągnięcia twórcze Marzeny Kądzieli, znanej redaktorki i podróżniczki rozpocznie się się w piątek (11.03.2016) o godzinie 17.00 w restauracji Leliwa. W sali widowiskowej Kądziela opowie o swoim pomyśle na życie, ale też i o najbliższych planach. –„To jest takie moje wielkie święto. Po tylu latach opisywania często podobnych uroczystości z udziałem innych na pewno będzie to dla mnie nowe doświadczenie. Skupię się przede wszystkim na swoich podróżach, tych małych i dużych.” – opowiedziała nam dziennikarka.

REKLAMA

Benefis muzycznym występem uświetni Piotr Salata. Natomiast wśród zaproszonych gości będzie znany z telewizyjnego programu „997” Michał Fajbusiewicz. Mało kto o tym wie, ale ten dziennikarz podobnie jak Marzena Kądziela z pasją oddaje się podróżowaniu. W piątek możemy więc spodziewać się długich i kolorowych opowieści o różnych zakątkach świata.

Wstęp na benefis jest wolny.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *