REKLAMA

O Korei Północnej opowiadał Tomasz Łuczyński [wideo, zdjęcia]

W piątek, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Końskie odbyło się spotkanie z Tomaszem Łuczyńskim. Konecczanin z urodzenia opowiedział o maratonie w Pjongjangu i wrażeniach z podróży po Korei Północnej.

REKLAMA

Na spotkaniu pojawili się m.in. burmistrz Końskich Krzysztof Obratański, wiceburmistrz Krzysztof Jasiński, dyrektor ZSP nr 1 Beata Jakubowska, dyrektor biblioteki Dariusz Kowalczyk i inni zaproszeni goście.

REKLAMA

Tomasz Łuczyński ma 44 lata. W 1993 roku ukończył Technikum Mechaniczno-Odlewnicze w Końskich. W 1998 roku ukończył studia na Wydziale Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Magister języka angielskiego i niemieckiego. W 1999 roku ukończył z wyróżnieniem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Magister prawa i administracji. W 2003 roku uzyskał tytuł radcy prawnego. Od 1999 roku związany z rynkiem kapitałowym. Dużo podróżuje i trenuje amatorsko biegi długodystansowe. 9 kwietnia 2017 roku podczas Międzynarodowego Maratonu w Pjongjangu zajął trzecie miejsce w kategorii mężczyzn amatorów z czasem 2:53:08.

Zdjęcia:

REKLAMA
REKLAMA